Друк

>>>>> ІНФОРМАЦІЙНО-КОНСУЛЬТАЦІЙНА ЛІНІЯ РДГУ <<<<<

>>>>> Навчання за ваучером у РДГУ 2021 <<<<<


До уваги випускників бакалаврату та усіх бажаючих здобути освітній ступінь магістра у Рівненському державному гуманітарному університеті!

У 2021 році вступ до магістратури на основі здобутого освітнього ступеня бакалавра як на місця державного замовлення, так і на місця за кошти фізичних та/або юридичних осіб здійснюється з обов’язковим складанням Єдиного вступного іспиту з іноземної мови (ЄВІ), що проводиться за технологіями ЗНО.

Реєстрація для проходження ЄВІ буде проводитись з 11 травня по 03 червня 2021 року (офлайн: м. Рівне, вул. С. Бандери, 12, каб. № 8; онлайн: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.).

Основна сесія складання ЄВІ призначена на 30 червня 2021 року.

Вступники на основі ОС магістра (ОКР спеціаліста) для участі у конкурсі на місця державного замовлення (за умови здобуття попередньої освіти на платній основі) при вступі також повинні пред’явити сертифікат ЄВІ з іноземної мови. Для участі у конкурсі лише на місця за кошти фізичних  та/або юридичних осіб можуть скласти вступний іспит з іноземної мови в університеті.

Приймальна комісія


До уваги студентів та випускників бакалавріату!

Філологічний факультет запрошує на підготовчі платні курси вивчення іноземних мов відповідно до загальноєвропейських рекомендацій з мовної освіти для тих, хто:

Навчання проводяться у групах до 15 осіб із використанням міжнародної теорії і практики викладання та вивчення іноземних мов.

Заняття на курсах проводяться висококваліфікованими викладачами філологічного факультету.

За детальною інформацією звертатись в деканати факультетів.


МОН УКРАЇНИ: ОСНОВНІ НОВАЦІЇ ВСТУПУ 2021 (детальніше...)


Шановні вступники 2021 року! Ласкаво запрошуємо на сайт

Рівненського державного гуманітарного університету – центру освіти, науки, культури і мистецтва Рівненщини!

Цей навігаційний путівник допоможе Вам здійснити віртуальне знайомство з життям університету (рубрика «Новини»), факультетами та  спеціальностями, за якими буде проводитись прийом на навчання до університету у 2021 р. для здобуття першого (бакалаврського)  та другого (магістерського) рівнів вищої освіти.  

Пропонуємо ознайомитись: з Правилами прийому на навчання до РДГУ у 2021 р., переглянути рекламний ролик про університет, презентацію факультетів і спеціальностей.

Контакти для спілкування:

Адреса: м. Рівне, вул. С. Бандери,12, м. Рівне, 33028

телефони приймальної комісії: 0362 -26-48-69, 098-475-67-22

e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.  Сайт: http://www.rshu.edu.ua

Перелік спеціальностей (PDF)