Увага!!! Зміни у графіку проведення Олімпіади

До уваги випускників шкіл, майбутніх абітурієнтів, талановитих творчих молодих людей, які планують здобути якісну професійну освіту

Рівненський державний гуманітарний університет проводить Всеукраїнську олімпіаду РДГУ для професійної орієнтації вступників на основі повної загальної середньої освіти зі спеціальностей, визначених Правилами прийому до РДГУ в 2017 році: «Середня освіта (математика)», «Середня освіта (біологія)», «Середня освіта (географія)», «Середня освіта (фізика)», «Середня освіта (інформатика)», «Середня освіта (трудове навчання та технології)», «Професійна освіта (комп’ютерні технології)», «Професійна освіта (охорона праці)», «Біологія», «Екологія», «Фізика та астрономія».

Положення про Всеукраїнську олімпіаду РДГУ для професійної орієнтації вступників на основі повної загальної середньої освіти (посилання)

ДЕТАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ


ДО УВАГИ МАЙБУТНІХ АБIТУРIЕНТІВ ! РДГУ ОГОЛОШУЄ НАБІР СЛУХАЧІВ НА ПIДГОТОВЧI КУРСИ ДО ВСТУПУ У ВНЗ

  • Навчання проводиться з предметів : українська мова, українська література, історія України, математика, фізика, біологія, географія, хімія, англійська мова, німецька мова, французька мова.
  • Заняття на курсах проводяться у вихідні дні суботу і неділю до кінця навчального року. Початок занять – о 9 год. 30 хв.
  • Особи, які пройшли повний курс навчання на підготовчих курсах, при поданні документів для вступу до РДГУ мають право додатково отримати до 10 балів.

Адреса: м. Рівне, вул. Пластова, 31, кабінет 110, кафедра інформатики та прикладної математики РДГУ.

Довідки за телефонами: (0362) 26–65–94 , 26–04–44 , 067–362–19–61.

 

ДЕТАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ