Педагогічне стажування студентів факультету іноземної філології РДГУ

   З 1.02. по 3.03. 2017 р. п’ятеро  студентів факультету іноземної філології РДГУ, а саме: Алла Зелінська, Альона Дейнеко, Маріанна Карась, Ірина Богів та Ольга Цуп взяли участь у Міжнародному Референдаріаті, який передбачав підготовку та проходження педагогічного стажування у гімназіях м. Любек, Німеччина. Участь у Міні-Референдаріаті стала можливою за підтримки членів Ротарі Клубу м. Любек (Німеччина) та особисто пана Ешенбурга, який знайшов фінансову можливість долучити студентів з України до даного проекту разом зі студентами п’яти інших країн (Литва, Польща, Естонія, Фінляндія, Росія), також він знайшов сім’ї для  проживання студентів, та додав культурну програму до перебування студентів у м. Любек.

   Проект передбачав участь студентів у методичних семінарах, країнознавчих екскурсіях містами Федеральної землі Сілезія-Гольштайн, відвідування занять вчителів гімназій,  проведення власних занять з німецької мови, обмін думками, враженнями. Керівник міжнародного проекту, доцент кафедри практики німецької та французької мов Джава Н. А. розповідає: «Як і в багатьох європейських країнах, професійна підготовка вчителів у Німеччині складається з двох фаз: теоретичної (навчання) та практичної (Референдаріату), а саме роботи у школі на умовах тимчасової посади та відвідування навчальних семінарів, без якої неможливо отримати допуск до педагогічної діяльності».

   Участь студентів факультету іноземної філології РДГУ у Міжнародному Референдаріаті була схвально оцінена членами Ротарі Клубу м. Любек  та керівником служби «Німецьке товариство з питань міжнародних обмінів» міста Любек паном Герольдом.

   Існує домовленість про участь студентів факультету іноземної філології у педагогічному стажуванні у наступному навчальному році.

IMG_6516
qb22KfszjjQ
TUKEsRvTszs
0AD9qL4uXiw
B4oKy88ndRY
GuW11Ag9D-Q
Previous Next Play Pause
1 2 3 4 5 6

 

Back to top