23 березня 2017 р. члени кафедри політичних наук на чолі з д.соціол.н., професором Олесею Кириленко долучилися до семінару «Гендерна рівність в освіті», який проходив у Міністерстві освіти і науки України. У заході взяли участь заступник міністра освіти і науки України Роман Греба та Народний депутат України Світлана Войцеховська.

На семінарі було обговорено питання (не)рівності в освіті та інших сферах суспільного життя, представлено досвід та інструменти подолання подібних проблем ізраїльськими колегами. Так, координатор проектів Посольства Держави Ізраїль в Україні Ольга Цуприкова презентувала проекти Агенції з розвитку міжнародного співробітництва МЗС Ізраїлю MASHAV, бізнес-консультант та тренер Катерина Руденко представила проект Міжнародного навчального центру «Кармель» ім. Голди Меїр, а бізнес-консультант та тренер Наталія Мазор розкрила особливості проекту Economic Empowerment for Women (EEW) та досвіду співпраці щодо закріплення економічної ролі жінок. Найбільше цікавості викликали питання розробки та впровадження гендерної стратегії в освіті України ("Освіта: гендерний вимір - 2010"), а також гендерної експертизи шкільних підручників.

Ольга Дячук

За матеріалами сайту кафедри політичних наук