Надрукувати

В Рівному фестиваль з доджболу проходить вже втретє. У 2017 році його першопрохідцями стали студенти Рівненського державного гуманітарного університету. У 2018 році їх естафету підтримали учні шкіл міста. Цьогоріч фестиваль з доджболу знову стартував в РДГУ. Ідея ознайомлення молоді з цим новим для них видом спорту, організація та проведення змагань належить комунальному закладу «Обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Рівненської обласної ради за підтримки Відділення Національного олімпійського комітету України в Рівненській області.

У підсумку – найкращий результат показала команда групи магістрів «Фм–11». Друге місце вибороли студенти групи «Ф–31», а бронзові нагороди дістались команді групи «Ф–21». По закінченні фестивалю переможці та призери були нагороджені дипломами, медалями, кубками і призами від організаторів.