Друк

                Шановні студенти, аспіранти,  молоді науковці!

 

Наукова бібліотека
Рівненського державного гуманітарного університету
репрезентує навчальний посібник

«Інформаційна культура: теоретичні засади та досвід».

 Автори посібника - працівники наукової бібліотеки РДГУ

Грипич С. Н. Інформаційна культура: теоретичні засади та досвід : навч. посіб. / С. Н. Грипич, Л. М. Буравкова; за заг. ред. С. Н. Грипич. – Рівне : О. Зень, 2017. – 366 с.

         У навчальному посібнику розкрито сутність і теорію інформаційної культури та практичний досвід її формування в бібліотеках вищих навчальних закладів. В ньому подаються відомості про карткові та електронні інформаційно-пошукові системи, алгоритми пошуку та аналітичне опрацювання джерел інформації; розглядається коло проблем, пов’язаних з організацією та методикою науково-дослідницької діяльності студентів та молодих науковців, а також містяться рекомендації щодо оформлення результатів наукової діяльності. Посібник висвітлює досвід роботи наукової бібліотеки Рівненського державного гуманітарного університету, її інформаційні ресурси та сервісні технології.

        Видання розраховане на широке коло студентів, аспірантів, молодих науковців та всіх, хто цікавиться питанням формування інформаційної культури в бібліотеках вищих навчальних закладів.