Надрукувати

Фото зі сайту glavcom.ua

Тисячі глядачів у басейні шотландського м. Глазго стоячи слухали гімн України – український прапор над ареною чемпіонату Європи (який проходив із 2 по 12 серпня) піднімався тричі на честь перемоги рівнянина Михайла Романчука. Свою першу перемогу талановитий спортсмен здобув у другий день змагань, встановивши рекорд України на дистанції 400 метрів. Далі – срібна медаль на дистанції 1500 метрів. В обох запливах Михайло встановив національні рекорди України. 8 серпня, одразу після свого дня народження, призер виборов друге «золото» на дистанції 800 метрів вільним стилем на першому в історії об’єднаному чемпіонаті Європи з літніх олімпійських видів спорту.

Ми щиро вітаємо Михайла Романчука та пишаємось, що чемпіон Європи – студент-магістрант спеціальності 014 «Середня освіта (Фізична культура)» Рівненського державного гуманітарного університету! Спорт – це воля, характер, сила, а перемогу здобувають найсильніші! Україна завжди пишалась своїм сильним вольовим народом! Тож нових здобутків Тобі, Михайле, перемог, нових рекордів та «золота»!!!!!!!