Димченко Станіслав Сергійович (9.08.1951р., м.Углеуральськ Пермської обл. Росія) – відомий спеціаліст народно-оркестрового мистецтва, талановитий баяніст, диригент, методист. Заслужений працівник культури України (2004). Відмінник освіти України (2006).

Початкову музичну освіту здобув у Олександріївській  ДМШ Кіровоградської обл. по класу баяна Хрипко В.І. (1961-1966р.р.). Закінчив Дрогобицьке державне музичне училище Львівської обл. по класу баяна Мантулева Є.І., диригування – Свердлика П.С. (1967-1971р.р.), Київський державний інститут культури ім. О.Є.Корнійчука по класу баяна Субача О.Л., диригування – Свердлика П.С. (1971-1975р.р.), асистентуру-стажування при Ленінградському державному інституті культури ім.Н.К.Крупської, науковий консультант проф. Богданов Ю.Б. (1981-1984р.р.).

Після закінчення ВНЗ (1975) працює викладачем, старшим викладачем (1979), доцентом (1988), професором (1996) кафедри народних інструментів Інституту мистецтв Рівненського державного гуманітарного університету. Декан культурно-освітнього факультету Рівненського державного інституту культури (1983-1991р.р.), декан факультету  музичної творчості (1991-2005р.р.), декан факультету музичного мистецтва (2005) Рівненського державного гуманітарного університету, де викладає основний та додатковий музичний інструмент  (баян, акордеон), диригування, оркестровий клас, читає курси “Методика викладання гри на музичних інструментах”, “Методика роботи над педагогічним репертуаром”.

Виховав цілу плеяду виконавців на народних інструментах та диригентів оркестру народних інструментів, які успішно працюють у навчальних закладах, творчих колективах України.          Серед випускників: Я.Мельник – заслужений  працівник культури України, начальник управління культури і туризму Рівненської ОДА; С.Барвік – заслужений артист України, керівник оркестрової групи Закарпатського хору; М.Бабчук – заслужений артист України, керівник  ансамблю “Веселі Галичани” Тернопільської обласної філармонії; А.Мамалига – заслужений артист України, керівник ансамблю “Рідні наспіви”; В.Лабунець – кандидат педагогічних наук, доцент, завідувач кафедрою  Кам’янець-Подільського національного педагогічного університету; В.Чорнобай  – кандидат педагогічних наук, доцент Ніжинського педагогічного університету; викладачі училищ та мистецтв В.Лабурський, І.Чурикова, Т.Бортникова (м.Луцьк); М.Якимчук (м.Теребовля); директори ДМШ Л.Єрмак (м.Срібне);О.Яценко (м.Тростянець); В.Рокош – лауреат  конкурсів Слов’янської музики “Fortissimo” (м.Харків, 2004), лауреат ІІІ премії “Акорди Львова”, ім.А.Онуфрієнка (м.Львів, 2006), Гран-Прі (м. Дрогобич, 2007) та ін.

Відзначений подяками, грамотами, дипломами, значками ректорату РДІК, РДГУ, управління культури і туризму Рівненської ОДА, Міністерства культури і мистецтв України, Міністерства освіти і науки  України, Національної Всеукраїнської  музичної спілки України. Нагороджений значками “Отличник просвещения СССР” (1989); “За відмінну роботу” (2000); диплом Лауреата вузівської премії ім. Мелетія Смотрицького (2002); визнаний “Кращим викладачем факультету музичної творчості за 1999-2000 н.р.” та “Кращим викладачем РДГУ за 2007-2008 н.р.”, а МОН України- “Кращим  освітянином 2008 року”.