Освіта: У  2003 р.  закінчила Рівненський державний гуманітарний  університет, за спеціальністю «Педагогіка та   методика середньої освіти», здобула кваліфікацію «Магістр педагогічної освіти».

У 2005 р. закінчила Рівненський інститут слов'янознавства Київського славістичного університету, за спеціальністю «Менеджмент організацій», кваліфікація "Менеджер - економіст".

У 2020 р. закінчила аспірантуру Державного університету «Житомирська політехніка».

2020 р. -  захистила дисертацію на здобуття наукового ступеню кандидата економічних наук. Тема дисертації – «Бухгалтерський облік та аналіз дисконтованої довгострокової дебіторської заборгованості».

Дисципліни: Основи маркетингу, Облік і аудит управлінської діяльності, Електронна комерція, Інноваційний та стратегічний менеджмент, Публічне управління бюджетною системою України

Основні наукові праці за 5 р. :

1. Oliinyk О., Ksendzuk V., Tralo І. Formation of debt discount rate: accounting aspect. Współpraca Europejska. Podejście Naukowe & Zastosowane Technologie, 2020, Volum 2(46). pp. 7-17 (індексується в базах: DOAJ, ERIH PLUS, National Library of Poland, Polish Scholarly Bibliography (PBN), Index Copernicus, Citefactor, Google Scholar (GS), EuroPub, ROAD) (заг. обсяг 0,78 друк. арк.).
  2. Ксендзук В.В., Трало І.М. Оцінка фінансових інструментів за справедливою вартістю в бухгалтерському обліку. Вісник Харківського національного аграрного університету ім. В.В. Докучаєва, 2019, № 2. С. 468-476 (індексується в базах: Google Scholar, Index Copernicus, CiteFactor, Academic Resource Index) (заг. обсяг 0,46 друк. арк.).
  3. Tralo I.M. Discounting in Accounting as a Tool for Cash Flows Management of the Enterprise. Економічний журнал Одеського політехнічного університету, 2019, № 3 (9). С. 136-142. URL: https://economics.opu.ua/ejopu/2019/No3/150.pdf. (індексується в базах: Index Copernicus, Google Scholar) (заг. обсяг 0,85 друк. арк.).
  4. Трало І.М. Окремі питання нормативно-правового регулювання довгострокової заборгованості підприємств. Міжнародний збірник наукових праць Проблеми теорії та методології бухгалтерського обліку, контролю і аналізу, 2019, Випуск 3 (44). С. 97-102 (індексується в базах: Index Copernicus, Google Scholar, DOAJ, WorldCat, BASE, Ulrich's Periodical Directory, RePec) (заг. обсяг 0,76 друк. арк.).
  5. Трало І.М. Дисконтування дебіторської заборгованості в обліковій політиці підприємства. Економіка, управління та адміністрування, 2020, №1(91). С. 154-159 (індексується в базах: Index Copernicus, DOAJ, Ulrich's Periodicals Directory; WorldCat; BASE; Google Scholar, ResearchBib) (заг. обсяг 0,44 друк. арк.).