Спецвідділ університету призначений для організації роботи по плануванню і здійсненню заходів, пов’язаних із захистом державної таємниці, мобілізаційною підготовкою навчального складу на особливий період, військовим обліком та бронюванням військовозобов’язаних і призовників.

Створення, реорганізація чи можлива ліквідація спецвідділу погоджується з управлінням СБУ у Рівненській області, а також режимно-секретним органом Міністерства освіти і науки України.

Спецвідділ є окремим структурним підрозділом університету і підпорядковується безпосередньо ректору, який організовує і контролює його діяльність.

Працівники спецвідділу

Патяка Олександр Іванович – начальник спецвідділу, вул. С.Бандери,12 каб.42 т.63-45-77

Гайдук Леонід Іванович – інженер І категорії, вул. Пластова, 29 каб. 202 т.26-96-41

Охрімчук Світлана Олександрівна – старший інспектор спецвідділу,  вул. С.Бандери,12 каб.10  т.63-45-77