Надрукувати

Наказ № 19-04-01 від 29.01.2021р. "Про перевід Чернія В.А. на посаду уповноваженого з антикорупційної діяльності РДГУ"

Кандидат історичних наук, доцент. Закінчив КДУ ім. Т. Г. Шевченка за спеціальністю історія, 1985р.; Європейський університет за спеціальністю економіка підприємств, 2007р. Стаж роботи у вищих навчальних закладах освіти державної і приватної форми власності, 36 років. Автор близько 60 наукових праць в тому числі підручників для студентів ВНЗО з Історії України та Історії південних і західних слов’ян.

Шановні користувачі даного ресурсу

На підставі Законів України «Про засади запобігання корупції», «Про засади державної антикорупційної політики в Україні «Антикорупційна стратегія на 2015-2017 роки», «Про запобігання корупції» пропонуємо зміст основних понять антикорупційного законодавства, види обмежень, заборон, прав та обов’язків посадових осіб університету, інших працівників, учасників освітнього процесу.

Корупція

Корупційне правопорушення

Пряме підпорядкування

Близькі особи

Неправомірна вигода

Потенційний конфлікт інтересів

Подарунок

Правопорушення, пов’язане з корупцією

Приватний інтерес

Реальний конфлікт інтересів

Члени сім'ї

Шляхи запобігання корупційних діянь

  1. Суворе дотримання чинного антикорупційного і трудового законодавства, Статуту університету, Колективного договору між адміністрацією і трудовим колективом університету, Порядку прийому на роботу науково-педагогічних працівників, Положення про організацію освітнього процесу в університеті, Правил внутрішнього розпорядку.
  2. Відхилення спроби корупційного впливу шляхом надання пропозиції у сприянні працевлаштування з порушенням вимог трудового законодавства, сприяння у безпроблемному складанні заліково-екзаменаційної сесії, державних іспитів за грошову винагороду або за виконання певної роботи чи надання послуг.
  3. У випадках виникнення сумніву щодо законності роботи в одному підрозділі близьких осіб, одна з яких займає керівну посаду, наявності реального чи потенційного конфлікту інтересів, негайно інформувати про такі трудові відносини керівництво університету та уповноважену особи з питань запобігання та виявлення корупції в університеті або самостійно ініціювати припинення таких трудових відносин.
  4. Не пропонувати посадовим особам, викладачам коштів, подарунків, матеріальних цінностей, виконання роботи або надання послуг за сприяння у вирішенні службових питань, складання заліків, екзаменів, написання дипломних. Магістерських робіт тощо.
  5. При отриманні благодійної допомоги у будь-якому вигляді негайно оприбутковувати отримані цінності через бухгалтерію університету.
  6. Посадовим особам університету щорічно, до 1 квітня, подавати до кадрового підрозділу декларацію про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру.
  7. Про будь-які підозри щодо вчинення корупційних правопорушень інформувати ректора університету письмово або на особистому прийомі, а також уповноваженого з питань запобігання та виявлення корупції в університеті на електронну скриньку довіри: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. чи SMS-повідомлення за телефоном довіри: 0967471302, 0957471302.

Конфіденційність звернень гарантується! Уповноважений з антикорупційної діяльності РДГУ