Друк

Увага!!!
До відома вступників до магістратури!

 МОН визначено строки реєстрації на проходження єдиного вступного іспиту з іноземної мови (ЄВІ) для вступу в магістратуру

з 9:00 11 травня по 18:00 03 червня 2021 року включно.

Для здійснення реєстрації треба надіслати на електронну адресу приймальної комісії університету (Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.) або відповідальної особи за реєстрацію вступників факультету (психолого-природничий факультет – Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.; факультет документальних комунікацій, менеджменту, технологій та фізики – Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.; факультет математики та інформатики – Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.; факультет філології – Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.; художньо-педагогічний факультет – Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.; педагогічний факультет – Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.; факультет історії, політології та міжнародних відносин – Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.; інститут мистецтв –  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.)

 скановані копії або фотокопії:

Не забудьте зазначити:

Університет зобовязується:

Оформлений екзаменаційний листок необхідно отримати особисто, звернувшись до приймальної комісії, або поштовим зв’язком, якщо ви зазначили про таку необхідність у заяві-анкеті.

З програмою ЄВІ, загальною характеристикою тесту, схемою нарахування балів можна ознайомитись за посиланням https://testportal.gov.ua/yevi-yefvv-2021-roku/.

Якщо під час перевірки документів буде установлено, що особа не має права брати участь у конкурсному відборі, то на електронну адресу, із якої надійшли документи, представник приймальної комісії надішле повідомлення про відмову в реєстрації із зазначенням причини відмови.

Для кожного учасника, який отримав екзаменаційний листок, на вебсайті Українського центру створюють інформаційну сторінку «Кабінет вступника», доступ до якої здійснюється за номером екзаменаційного листка та РIN-кодом, зазначеним у ньому.

Усі необхідні консультації щодо реєстрації можна отримати за телефонами:

098-475-67-22

0362-26-48-69

Посилання на заяву-анкету https://testportal.gov.ua//wp-content/uploads/2021/05/Dodatok_1.pdf