Покрокова інструкція для вступника:  вступ  на основі ПЗСО

Крок 1. Тільки для тих, хто вступає 017 «Фізична культура і спорт», 023 «Образотворче мистецтво, декоративне мистецтво, реставрація», 024 «Хореографія», 025 «Музичне мистецтво», 026 «Сценічне мистецтво» та/або має право на спеціальні умови участі у конкурсному відборі на бюджетні місця зареєструватись для проходження творчого конкурсу та/або вступного іспиту з конкурсного предметуз 23 липня по 10 або 11 серпня (див. розклад – http://www.rshu.edu.ua/images/pk_rshu/vstup_2020/2020_graf_tv_ko_01.pdf).

Крок 2. Для вступників, які зареєструвались на творчий конкурс та/або вступні іспити – пройти творчий конкурс та/або вступні випробування в університеті – з 2 серпня по 12 серпня (див. розклад – http://www.rshu.edu.ua/images/pk_rshu/vstup_2020/2020_graf_tv_ko_01.pdf)

Крок 3. Для всіх вступників – зареєструвати особистий електронний кабінет  на інтернет-сайті за адресою http://ez.osvitavsim.org.ua/з 1 серпня по 22 серпня.

Для реєстрації необхідно мати власну електронну адресу (яка стає стане логіном) та створити пароль для входу в кабінет.

Крок 4. Для всіх вступників – подати електронну заяву на вступ (див. Порядок подання та розгляду заяв в електронній формі за адресою https://osvita.ua/consultations/30037/) – з 13 по 22 серпня до 1800 включно (при вступі на загальних підставах); з 13 серпня по 16 серпня до 1800 включно (при вступі на основі співбесіди)

Е-заява подається через електронний кабінет. У ній вступник має вказати:

  • номер, пін-код та рік отримання сертифіката ЗНО за 2017-2020 років (для іноземної мови – за 2018-2020 роки) у будь-якому поєднанні (за наявності сертифікатів за два або більше років);
  • серію та номер документа (свідоцтва, атестата) про повну загальну середню освіту;
  • середній бал додатка до свідоцтва або атестата про ПЗСО (для обчислення можна скористатися калькулятором на сайті https://ez.osvitavsim.org.ua/).

Можна подавати до 5 заяв на бюджетні місця із визначенням пріоритетності кожної заяви від 1 до 5. Кількість заяв на навчання за контрактом не обмежується.

У разі виникнення проблем з поданням e-заяви, можна звертатись по допомогу до консультантів:

Електронна адреса: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Якщо проблема не вирішується, треба звернутись до приймальної комісії і можна буде подати паперову заяву на вступ (пункт 1 розділу VІ правил прийому до РДГУ (http://www.rshu.edu.ua/pravyla-pryiomu-do-rdhu).

Зверніть увагу!

Прохідний поріг на бюджетні місця 125 балів.

Мінімальний конкурсний бал для вступників на спеціальності «Публічне управління», «Міжнародні відносини» 140 .

Конкурсний бал – це комплексна оцінка досягнень вступника, яка обчислюється за результатами складання ЗНО та/або вступних іспитів чи творчих конкурсів, середнього бала свідоцтва або атестата про ПЗСО, балів за особливі досягнення  (формулу обчислення розміщено у пункті 6 розділу VІІ правил прийому до РДГУ (http://www.rshu.edu.ua/pravyla-pryiomu-do-rdhu).

Прохідний бал на кожну спеціальність визначається щороку за результатами конкурсу, тож оцінити власні шанси на вступ можна, спираючись на дані минулих років.

Крок 5. Для вступників на навчання за контрактом – пройти творчий конкурс (перелік спеціальностей див. у п. 1) та/або вступні іспити з конкурсних предметів (за наявності підстав)  – з 13 по 22 серпня.

Крок 6. Тільки для вступників, які мають право на вступ на основі співбесіди – пройти співбесідуз 16 по18 серпня; подати оригінали документів – до 1000 год. 22 серпня.

Крок 7. Для всіх вступників – ознайомитись з рейтингом та списком вступників, рекомендованих на місця державного замовлення27 серпня. Рейтинговий список буде надісланий до електронного кабінету кожного вступника, буде розміщений на вебсайті та на інформаційних стендах приймальної комісії університету.

Крок 8. Для вступників, рекомендованих на місця державного замовлення – подати оригінали документів – до 1800 год. 31 серпня.

Крок 9. Для вступників, які не були рекомендовані на місця державного замовленняподати оригінали документівз 05 вересня до 29 вересня.

Крок для тих, хто все ж таки вирішив здобути вищу освіту. Ви можете подавати заяви та вступати до університету на заочну форму навчання впродовж усієї осені – до 21 листопада (якщо складатимете творчий конкурс чи вступні іспити) та 25 листопада (якщо вступатимете на основі сертифікату ЗНО).


Як вступити до університету на основі ОКР молодшого спеціаліста

  1. Подати заяву та документи, необхідні для участі в конкурсі
  2. Скласти фахове випробування
  3. Виконати вимоги (подати оригінали документів) до зарахування

Back to top