Міжнародний кластер Європа на Сході (East European Cluster) активно співпрацює з українськими університетами. Основна суть діяльності – обмін інформацією і досвідом для розвитку послуг та підготовки кваліфікованого персоналу, а також участь в програмах зайнятості, організація працевлаштування і професійної підготовки з урахуванням вимог ЄС.

11 листопада 2016 року в стінах РДГУ відбулася зустріч керівництва РДГУ та делегації East European Cluster з Польщі, на якій було обговорено подальші шляхи реалізації двосторонньої співпраці. Метою візиту було зміцнення взаємної діяльності у сфері освіти, підвищення компетенцій та скерування її в різноманітні форми практичної співпраці.

В рамках підписаної угоди між Рівненським державним гуманітарним університетом та East European Cluster в Польщі студенти педагогічного і психолого-природничого факультетів 27 лютого 2017 р. відбули до Республіки Польща. Після оформлення всіх необхідних документів з Вищою Школою Економіки (WSG) студенти проходитимуть практику в мережі готелів м. Кудова Здруй.

Розвиток міжнародних зв’язків між наукою та бізнесом в рамках діяльності кластеру дозволяє приймати інноваційні рішення, в тому числі за допомогою досвіду партнерів.

Всі бажаючі студенти РДГУ можуть приєднатися до таких стажувань.