У Рівненському державному гуманітарному університеті оголошено набір студентів денної та заочної форм навчання 2,3,4 курсів бакалаврату та 1 курсу магістратури для БЕЗКОШТОВНОГО НАВЧАННЯ у другому семестрі у Жешувському університеті (м. Жешув, Республіка Польща) ЗА ПРОГРАМОЮ ERASMUS+ за усіма спеціальностями!

Набір триває до 31.10.2019!

Для участі у конкурсі надішліть свою заявку на електронну адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

Деталі за телефоном + 380 68 959 88 76 (Центр міжнародних відносин та роботи з іноземними студентами РДГУ, вул. Степана Бандери, 12, каб. 38).

    

16 вересня 2019 р. стіни факультету іноземної філології відвідав лектор DAAD (Німецької служби академічних обмінів) André Böhm. Дана зустріч, вже протягом багатьох років, стала доброю традицією співпраці між DAAD та нашим факультетом.

Німецькомовним студентам-германістам факультету випала чудова нагода стати слухачами семінарів пана André, успішно перевірити рівень знань німецької мови та активно проявити свою ініціативність. Актуальні теми сьогодення стали предметом обговорення та конструктивної дискусії:

  • ✅ Studieren in Deutschland        
  • ✅ Stipendienprogramme des DAAD
  • ✅ OnSet Test

Професорсько-викладацький склад кафедри практики німецької та французької мов РДГУ на чолі із завідувачем кафедрою проф. Л.А. Середюк та деканом факультету іноземної філології проф. Г.І. Ніколайчук висловлює подяку André Böhm за продуктивність, інформативність, роботу зі студентами.

Herzlichen Dank und wieder bis bald!

18-го вересня, о 09.40 год. у приміщенні Центру міжкультурної комунікації факультету іноземної філології РДГУ (вул. Пластова, 31, ауд. 409) спільно із знімальною групою відбудеться показ документального фільму «Just a Ploughboy». Після показу всі охочі зможуть поспілкуватися з командою проекту. Будуть присутні: режисер фільму Джіна Кравець-Пейзант, Валерій Полковський (дослідник творчості Джорджа Риги).

Фільм  «Just a Ploughboy» присвячений життю канадського драматурга українського походження Джорджу Ригі (1932 - 1987). Режисер – Джіна Пейзант, оператор – Джаред Пол, композитор – Давид Середа.

16-го вересня 2019 о 12:45 в актовій залі РДГУ (вул. Пластова 31) буде проведена настановча конференція для студентів IІ курсу факультету іноземної філології Рівненського державного гуманітарного університету. Для них розпочнеться новий етап в опануванні вчительської професії: вони вперше підуть на навчальну педагогічну практику. Ця практика являється невід’ємною складовою професійної підготовки студентів відповідно до типової програми спеціальності 014.02 Середня освіта (Мова і література (англійська, німецька, французька)), розробленої МОН України та Британської Ради в Україні в рамках проекту «Шкільний учитель нового покоління» та угодою про кооперацію між РДГУ та Goethe-Institut в Україні.  Метою даного проекту є створення та впровадження нової програми підготовки вчителів англійської мови у вищих навчальних педагогічних закладах України.

Британська Рада – це міжнародна організація Сполученого Королівства, мета якої – розширення культурних відносин та розповсюдження освітніх можливостей. БР працює у більш ніж 100 країнах на шести континентах.

Дай пораду президенту – отримай Iphone XR (конкурс)

Фінансовий портал Maanimo ініціює проект «Молодь знає: 5 порад Володимиру Зеленському» для студентів українських вищих навчальних закладів.

Країна стоїть перед великими змінами, які відобразяться на житті не одного покоління українців. Податкова, медична, освітня реформи, запуск ринку землі – все це неповний список трансформацій, які очікує українське суспільство. І ми вважаємо, що саме молодь стане тією рушійною силою, від якої залежить те, наскільки успішно ці зміни будуть втілені в життя.

Саме тому ми ініціюємо конкурс студентських робіт «Молодь знає: 5 порад Володимиру Зеленському», який спрямований на те, щоб дати студентам трибуну для висловлення своїх думок.

Фінансовий портал Maanimo чекає від студентів 5 крутих економічних порад президенту Україні. Тобі є що сказати?

Тоді подай заявку та пиши свої поради на Maanimo. Встигни до 15 жовтня. Автор найкращої роботи отримає крутий подарунок від Maanimo – Iphone XR.

Ознайомитися з правилами проекту та подати заявку можна за посиланням.

 

Back to top