Запрошуємо вас взяти участь у безкоштовному освітньому проєкті для викладачів «Teach Me Online», який допоможе адаптуватися до онлайн-формату, відкрити нові інструменти та зробити онлайн-викладання ефективнішим?

Щоденно з 3 по 7 серпня о 10:00 наші друзі UGEN будуть проводити вебінари на теми:
? організація навчальних лекцій та практичних занять в Zoom, Microsoft Teams, Google Meet;
? підготовка ефективних презентацій;
? функції соціальних мереж;
? методи групової роботи та як тримати аудиторію в фокусі;
? робота з інтерактивними опитувальниками.


Учасники проєкту отримають сертифікати про пройдене навчання, а найактивніші отримають подарунок — курс англійської зі speaking чи writing skills.

❗️ Для участі потрібно зареєструватися >>

ІНФОРМАЦІЯ

для студентів випускників 2019 року бакалаврів та магістрів

(денної державної форми навчання), педагогічного профілю.

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 26.09.2006р. № 1361 «Про надання одноразової адресної грошової допомоги деяким категоріям випускників вищих навчальних» одноразова адресна грошова допомога надається у п’ятикратному розмірі прожиткового мінімуму для працездатних осіб, установленого на 1 січня календарного року випускникам вищих навчальних закладів, які здобули освіту за напрямами і спеціальностями педагогічного профілю та уклали на строк не менш як три роки договір про роботу на посадах педагогічних працівників у загальноосвітніх та професійно-технічних навчальних закладах.

Допомога надається випускникам денної форми навчання, які навчалися за рахунок бюджетних коштів за державним замовленням.

 

Перелік документів, які необхідно надати до комісії для отримання одноразової адресної грошової допомоги:

 1. Довідка з місця роботи (якщо працюєте в НВК, то в довідці зазначається, що працює в шкільному підрозділі НВК);
 2. Заява.
 3. Копія трудової книжки (копія завіряється «мокрою» печаткою та підписом директора школи).
 4. Копії диплому і додатку до диплому.
 5. Ідентифікаційний номер (копія).
 6. Копія паспорту (ст. 1, 2, сторінки з пропискою).
 7. Копія свідоцтва про шлюб (для одружених, якщо змінювали прізвище).
 8. Договір про працевлаштування випускників РДГУ (в трьох примірниках).
 9. Витяг з наказу про прийняття молодого спеціаліста на роботу
 10. Розрахунковий рахунок з банку

Документи необхідно надати у відділ з
1 вересня до 10 жовтня 2020 року

За детальнішою інформацією студенти можуть звернутися до діловода з працевлаштування
(С.Бандери/12, навчальний корпус №1, каб. 37)

Олена Володимирівна тел. 0987005972

Для полегшення роботи з електронними кабінетами для вступників розроблені спеціальні покрокові Інструкції по роботі з системою для вступу на бакалавра та магістра.

На що слід звернути увагу вступникам перед початком реєстрації електронних кабінетів та поданням заяв:

 • неможливо зареєструвати електронний кабінет на неіснуючу або заборонену в Україні електронну пошту (наприклад, mail.ru, yandex.ru тощо);
 • до електронного кабінету потрібно завантажувати якісні фото, оскільки вони використовуватимуться для замовлення студентського квитка, максимальний розмір файлу – до 1Мб;
 • краще заздалегідь спланувати куди і з яким пріоритетом подавати заяви, оскільки після того як заклад прийме заяву до розгляду, скасувати її можна тільки із втратою пріоритетності;
 • пам’ятайте, на бюджет можна подати не більше як 5 заяв на будь-які спеціальності;
 • кількість заяв, які можна подати на навчання за контрактом, не обмежується.

Упродовж двох днів, 29 та 30 липня, вступники матимуть можливість створити тестовий електронний кабінет на сайті https://ez.osvitavsim.org.ua/ та подати через нього заяви на вступ. Тестування триватиме з 10:00 29 липня до 22:00 30 липня 2020 року.

У тестуванні можуть взяти участь особи, які  мають:

 • сертифікат ЗНО та  свідоцтво/атестат про повну загальну середню освіту (подання заяв для здобуття освітніх ступенів «Фаховий молодший бакалавр», «Молодший бакалавр», «Бакалавр», «Магістр» на основі повної загальної середньої освіти);
 • сертифікат ЄВІ/ЄФВВ та диплом про вищу освіту (подання заяв для здобуття освітнього ступеня «Магістр» на основі вищої освіти).
 • Тестування має на меті перевірити роботу ЄДЕБО під час пікових навантажень, які припадають зазвичай на перший та останній день реєстрації електронних кабінетів та подання заяв, а також дати можливість вступникам ознайомитись з інтерфейсом системи.

УВАГА! По закінченню тестування всі внесені заяви будуть видалені із системи. Логін і пароль на тестовий електронний кабінет також не будуть працювати.

За матеріалами https://mon.gov.ua/

Освітні центри "Донбас-Україна" та "Крим-Україна"

Відповідно до Закону України від 3 липня 2020 року №744-ІХ «Про внесення змін до Закону України «Про вищу освіту» щодо особливостей вступу до закладів вищої освіти осіб з тимчасово окупованих територій Автономної Республіки Крим та міста Севастополя, Донецької та Луганської областей» у Рівненському державному гуманітарному університеті розпочали свою роботу освітні центри “Крим-Україна” та “Донбас-Україна”, звернувшись до яких вступники з тимчасово окупованих територій можуть вступати без ЗНО  до університету. Вступники, які бажають взяти участь у конкурсі на бюджетні місця, мають подати заяву та заповнити освітню декларацію в освітніх центрах:

 • вступники з Криму – не пізніше 20 серпня;
 • вступники з Донбасу – не пізніше 22 серпня.

Ті, які не встигнуть цього зробити у серпні, до 23 жовтня можуть подавати заяви для вступу на контракт. 

Для вступу мешканцям тимчасово окупованих територій не обов’язково мати український паспорт, достатньо мати свідоцтво про народження. А вступники, які не мають українського документа про освіту, можуть отримати його через освітній центр, який направить їх у школу при освітньому центрі для складання двох іспитів державної підсумкової атестації з української мови та історії України. Також їм потрібно буде скласти один вступний іспит, який встановлює заклад вищої освіти. 

Напередодні початку основного етапу вступної кампанії МОН традиційно запускає серію відеороз’яснень з найбільш поширених питань, які турбують майбутніх студентів та їхніх батьків. Перший ролик – про вступні іспити та творчі конкурси. Він вже доступний на сайті МОН у розділі «Вступна кампанія 2020» та на офіційному YouTube-каналі Міністерства.

До прикладу, для вступників на бюджет творчі конкурси та вступні іспити проводитимуться в кілька потоків. Це зроблено для того, щоб вступники мали більше можливостей для вступу до різних вишів у разі збігу дат проведення цих випробувань.

База відеороз’яснень та інфографік для вступників на бакалавра, молодшого бакалавра та на магістра буде поповнюватись новими матеріалами до 1 серпня – початку основного етапу вступної кампанії 2020. 

За матеріалами https://mon.gov.ua/

Для вступників у магістратуру, які не змогли з тих чи інших причин скласти чи бажають перескласти єдиний вступний іспит (ЄВІ) з іноземної мови, 31 жовтня проведуть спеціальну третю сесію. Відповідний наказ МОН опублікований сьогодні, 21 липня 2020 року.

Як і минулого року, результати третьої сесії ЄВІ можна буде використати для вступу лише на контракт. Третя сесія – платна, вартість окремо визначатиме Український центр оцінювання якості освіти.

Реєстрація на третю сесію триватиме з 14 до 25 вересня, а сам іспит відбудеться 31 жовтня. Пункти проведення ЄВІ створять у 9 містах – Вінниці, Дніпрі, Івано-Франківську, Києві, Львові, Слов’янську, Одесі, Херсоні, Харкові.

Реєстрація на третю сесію ЄВІ відбуватиметься за таким самим алгоритмом, що і на основну сесію. Важливо, що перед цим вступникам обов’язково необхідно уточнити, чи передбачені Правилами прийому обраного ЗВО додаткові строки прийому заяв, конкурсного відбору та зарахування в магістратуру.

https://mon.gov.ua/ua/news/dlya-vstupnikiv-na-magistraturu-provedut-specialno-organizovanu-tretyu-sesiyu-yevi-z-inozemnoyi-movi-vona-vidbudetsya-31-zhovtnya

14 липня 2020 р. у Рівненському державному гуманітарному університеті проведено засідання спеціалізованої вченої ради Д 47.053.01, на якому відбулися публічні захисти дисертацій:

1. ДЕМБІЦЬКОЇ СОФІЇ ВІТАЛІЇВНИ на здобуття наукового ступеня доктора педагогічних наук за спеціальністю 13.00.04 – теорія і методика професійної освіти.

Тема: «Теорія і практика підготовки майбутніх фахівців механічної інженерії до працеохоронної професійної діяльності».

Науковий консультант: доктор педагогічних наук, професор КОБИЛЯНСЬКИЙ ОЛЕКСАНДР ВОЛОДИМИРОВИЧ, завідувач кафедри безпеки життєдіяльності та педагогіки безпеки, Вінницький національний технічний університет.

Офіційні опоненти:

 • доктор педагогічних наук, професор ГОРБАТЮК РОМАН МИХАЙЛОВИЧ, професор кафедри машинознавства і транспорту (Тернопільський національний педагогічний університет імені Володимира Гнатюка);
 • доктор технічних наук, професор ТРІЩ РОМАН МИХАЙЛОВИЧ, завідувач кафедри охорони праці, стандартизації та сертифікації (Українська інженерно-педагогічна академія);
 • доктор педагогічних наук, професор РАЙКОВСЬКА ГАЛИНА ОЛЕКСІЇВНА, професор кафедри галузевого машинобудування (Державний університет «Житомирська політехніка»).

2. СЕРМАН ЛЕСІ ІГОРІВНИ на здобуття наукового ступеня кандидата педагогічних наук за спеціальністю 13.00.04 – теорія і методика професійної освіти.

Тема: «Педагогічні умови формування професійного іміджу у майбутніх вчителів іноземних мов»

Науковий керівник: доктор педагогічних наук, професор ЄВТУХ МИКОЛА БОРИСОВИЧ, головний співробітник відділу історії педагогіки, дійсний член НАПН України, Інститут педагогіки НАПН України.

Офіційні опоненти:            

 • доктор педагогічних наук, професор РЕЗВАН ОКСАНА ОЛЕКСІЇВНА, завідувач кафедри мовної підготовки, педагогіки і психології (Харківський національний університет міського господарства імені О. М. Бекетова);
 • кандидат педагогічних наук, доцент ТОРУБАРА ОКСАНА АНАТОЛІЇВНА, доцент кафедри іноземних мов (Національного університету “Чернігівський колегіум” імені Т. Г. Шевченка).

 

Back to top