16 жовтня 2020 р. у Рівненському державному гуманітарному університеті проведено засідання разової спеціалізованої вченої ради ДФ 47.053.003, на якому відбувся публічний захист дисертації ШИРОКИХ АНАСТАСІЇ ОЛЕГІВНИ на здобуття ступеня доктора філософії зі спеціальності 011 Освітні, педагогічні науки.

Тема: «Психологічні чинники життєвого проектування в юнацькому віці».

• Науковий керівник – ЯМНИЦЬКИЙ ВАДИМ МАРКОВИЧ, доктор психологічних наук, професор, завідувач кафедри практичної психології та психотерапії, Рівненський державний гуманітарний університет.

Голова ради:

• Павелків Віталій Романович, доктор психологічних наук, декан психолого-природничого факультету, професор кафедри загальної психології та психодіагностики Рівненського державного гуманітарного університету.

Рецензенти:

• Камінська Ольга Володимирівна, доктор психологічних наук, професор, професор кафедри загальної психології та психодіагностики Рівненського державного гуманітарного університету.
  • Михальчук Наталія Олександрівна, доктор психологічних наук, професор, завідувач кафедри практики англійської мови Рівненського державного гуманітарного університету.

Опоненти:

• Помиткіна Любов Віталіївна, доктор психологічних наук, професор, завідувач кафедри авіаційної психології факультету лінгвістики і соціальних комунікацій Національного авіаційного університету.
  • Балашов Едуард Михайлович, кандидат психологічних наук, доцент кафедри психології та педагогіки Національного університету «Острозька академія».

Запрошуємо взяти участь у зустрічі з експертною групою усіх охочих учасників освітнього процесу
з реалізації ОП "Професійна освіта (Комп'ютерні технології)" на другому (магістерському) рівні вищої освіти.

Відкрита зустріч з експертами: ID 46395 Рівненський державний гуманітарний університет,
ОП "Професійна освіта (Комп’ютерні технології)"

Час: 22 жовтня, 2020 16:00

Підключитись до конференції Zoom: https://us02web.zoom.us/j/4561874182?pwd=bTdxRWJEODNNTC9RemRDeWo1YjRGUT09

Ідентифікатор конференції: 456 187 4182

Пароль: 2020

з реалізації ОП "Середня освіта (Біологія та здоров'я людини)" на другому (магістерському) рівні вищої освіти.

Відкрита зустріч з експертами:

ID 33939  Рівненський державний гуманітарний університет, ОП «Середня освіта (Біологія та здоров'я людини)»

Час: 23 жовтня, 2020, о 14:00

Підключитись до конференції Zoom: https://us02web.zoom.us/j/89853695235?pwd=dUUwMzRBNmlYMDZqd05McHdRdFZ6Zz09

Ідентифікатор конференції: 898 5369 5235

Пароль: 2020