У 2019 році абітурієнти будь-яких ВНЗ можуть отримати грант на навчання у розмірі 10 тисяч гривень у рамках проекту фінансової допомоги обдарованій молоді “Доступна освіта 2019”.

Грант є фінансовою допомогою, яка видається представникам талановитої молоді для оплати частини навчання. Допомога надається переможцю конкурсу статей на IT-тематику, та має цільове призначення, тому не може бути видана готівкою.

Автору, який надіслав найкращу статтю, кошти перераховуються на рахунок обраного ним ВНЗ. Учасники, які посіли 2 та 3 місця, отримують заохочувальні подарунки від організаторів конкурсу: компаній Barb.ua -  https://barb.ua/education-grant та SiteClinic - https://siteclinic.ua/education-grant/.

Оцінка робіт проводиться незалежним експертним журі, у яке входять і представники зазначених компаній. Таким чином забезпечується неупереджена оцінка конкурсних матеріалів. Ознайомитися з детальними умовами конкурсу можна за вищевказаними посиланнями на сайтах організаторів.

Умови конкурсу передбачають необхідність заповнення форми на сайті однієї з вказаних компаній, а також відправку конкурсної статті. Важливо: матеріал має бути унікальним, статті, які були опубліковані раніше - не допускаються до оцінювання журі. Для контролю оригінальності застосовується антиплагіат-система, яка виявляє інформацію, що не належить учаснику конкурсу.

Подати заявки та конкурсні тексти можна до 25 серпня 2019 року включно, переможців оголосять 3 вересня цього року.

Запрошуємо молоді таланти до участі в конкурсі та бажаємо творчих успіхів!

З 30 липня по 4 серпня 2019 року в м. Загребі (Хорватія) вперше відбудеться Студентський чемпіонат Європи з єдиноборств під егідою Європейської університетської спортивної асоціації (EUSA). Національна збірна України з кікбоксингу WAKO візьме участь у події від European University Sports Association. У складі національної збірної участь у змаганнях візьме студент Рівненського державного гуманітарного університету Олексій Пашков.

Рівненський державний гуманітарний університет звернувся до Міністра освіти і науки з пропозицією переглянути значення порогового балу з єдиного вступного іспиту з іноземної мови (ЄВІ) та зменшення його до 9 балів. Звернення аргументоване тим, що вступники, які проходили ЄВІ, не були заздалегідь поінформовані про його збільшення до 12.

Ми на порозі п’ятої тисячі поданих заяв!

Найбільше заяв подають вступники, які мешкають в Рівненській області, а також у Волинській, Тернопільській, Хмельницькій областях. Проте територіальна близькість не єдиний мотив, що впливає на вибір вступниками РДГУ. В університет подають заяви жителі зі Сходу і Заходу, з Півночі та Півдня України.

З 22 квітня 2019 року стартувала нова соціальна програма в сфері освіти - EducationUA, головною метою якої є матеріальна підтримка талановитих студентів.

За умовами програми буде проведено конкурс та обрано двох переможців, які отримають гранти в розмірі 10 000 грн на кожного. Призові кошти будуть направлені на оплату за навчання в їх українських ВУЗах. Для участі у конкурсі студентам потрібно підготувати невелику аналітичну роботу на одну із запропонованих нами тем. Участь у конкурсі абсолютно безкоштовна. Конкурс триватиме по 31 липня 2019 року включно.

До участі в конкурсі допускаються студенти будь-яких українських вузів, обов'язково громадяни України, які навчаються на 2-5 курсах денної і заочної форми навчання, контрактники і бюджетники.

За допомогою журі будуть визначені переможці в кожній окремій темі. Переможці, що посядуть перші місця отримають Грант на оплату за навчання в українських ВУЗах. Студенти, які посядуть 2 та 3 місця, отримають заохочувальні призи.

Перелік тем, додаткова інформація про програму, а також послідовний порядок дій можна отримати на офіційному сайті кожного з грантодавців, компанії Ladyspace та SMMdriver:

https://ladyspace.com.ua/educationua 

https://smmdriver.com/educationua 

На офіційних сайтах також знаходиться форма зворотного зв'язку, за допомогою якої можна задати питання, подати заявку на участь в конкурсі та відправити посилання на готову роботу.

Бажаємо успіхів майбутнім учасникам конкурсу!

25 червня 2019 р. у Рівненському державному гуманітарному університеті проведено засідання спеціалізованої вченої ради Д 47.053.01, на якому відбулися публічні захисти дисертацій на здобуття наукового ступеня кандидата педагогічних наук:

  • ДЕПЧИНСЬКОЇ І. А. «Розвиток змісту шкільної гуманітарної освіти на Закарпатті в період 1919-1939 роки» Спеціальність:00.01 – загальна педагогіка та історія педагогіки. Науковий керівник: д.пед.н., доц. Опачко М. В., ДВНЗ «Ужгородський національний університет»

Офіційні опоненти:

ЖОРОВА І. Я. д.пед.н., доц. (Комунальний вищий навчальний заклад «Херсонська академія неперервної освіти»)

МИШКАРЬОВА С. В. к.пед.н. (Рівненський державний гуманітарний університет)

  • КАЛУГІНОЇ Т. В. «Педагогічні умови професійного саморозвитку викладачів іноземних мов у науково-методичній роботі коледжу». Спеціальність:00.04 – теорія і методика професійної освіти. Науковий керівник: д.пед.н., проф. Матвієнко О. В. (Національний педагогічний університету імені М.П. Драгоманова)

Офіційні опоненти:

ПАЗЮРА Н. В. д.пед.н., доц. (Національний авіаційний університет)

КОВТУН О. А. к.пед.н. (ДВНЗ «Переяслав-Хмельницький державний педагогічний університет імені Григорія Сковороди»)


 

 

Вітаємо членів спеціалізованої вченої ради Д 47.053.01

з успішним закінченням навчального року.

Запрошуємо до співпраці здобувачів наукового ступеня доктора (кандидата) педагогічних наук

21 червня 2019р. до Рівненського державного гуманітарного університету з офіційним візитом завітала польська делегація з Університету Гуманістично-Природничого ім. Яна Длугоша в Ченстохові (декан педагогічного факультету, д-р габ., проф. Елегіуш Малолєпший, заступники декана проф. Збігнєв Вєчорек та проф., д-р габ. Даніель Кукла).

Відбулася зустріч польських гостей зі студентами педагогічного, історико-соціологічного факультетів та факультету іноземної філології. Під час зустрічі декан педагогічного факультету УЯД презентував програму семестрового навчання, яка діє між ЗВО-партнерами вже третій рік поспіль, та розповів новим учасникам програми про усі деталі реалізації права на академічну мобільність. 

У межах офіційного прийому та за підтримки наукової бібіліотеки РДГУ відбулася презентація першої для нашого університету спільної наукової монографії проф., д-ра габ. Ю.В. Пелеха та проф., д-ра габ. Д.Кукли "Система цінностей майбутнього фахівця і його місце на сучасному ринку праці". Гостями презентації стали учасники делегації з УЯД, студенти й академічна спільнота РДГУ.

https://ritm.tv/page/rivnenskim_studentam_prezentuvali_knigu_pro_poshuk_pershogo_mistsya_roboti?fbclid=IwAR1hmrTUdL5Feyx7MYK5VQQjgQg6YEqHIXOZ2NYGn-yp9-0gHcvD1MGowjA

ЗВО-партнери продовжують свою плідну співпрацю згідно з підписаною Генеральною угодою.

 

Back to top