14 квітня у рамках ініціативи “Open IT” за підтримки Програма USAID «Конкурентоспроможна економіка України» для студентів Рівненського державного гуманітарного університету відбудеться вебінар Інструменти успішного працевлаштування з циклу навчальних заходів.

Всього заплановано провести 6 вебінарів для студентів найбільших вищих навчальних закладів області.

На першому вебінарі Інструменти успішного працевлаштування розглянемо ІТ ринок України та Рівного зокрема.

Студенти дізнаються:

- які є IT-компанії;

- яких спеціалістів вони потребують;

- які технології будуть популярними.

Друга половина вебінару - це воркшоп, під час якого експерти допоможуть підготувати круте резюме, яке точно помітить рекрутер!

Спікерки заходу:

Реєстрація обов’язкова за посиланням: https://forms.gle/iXb8rzzaS7ojFLXQ6 

Дата: 14 квітня, 17:00 - 19:00

Платформа: онлайн на YouTube та сторінці Facebook Rivne It Cluster

Мова заходу: українська

Ініціатива реалізується Rivne It Cluster за підтримки Програми USAID «Конкурентоспроможна економіка України».


eng

On April 14, within the framework of the Open IT initiative with the support of the USAID Competitive Economy Program in Ukraine, a webinar from the series of training events “Successful Employment Tools” will be held for students of the Rivne State University of Humanities.  The first webinar will describe the IT market of Ukraine and Rivne in particular.

Students will learn:

 • which companies are currently working in Rivne,
 • which specialists they need 
 • which technologies will be popular in foreseeable future.

The second half of the webinar is a workshop during which experts will help to prepare a cool resume that the recruiter will notice!

The speakers of the event are

Irina Cherevko, CEO of Yellow Recruiting Company

Iryna Andriuk, Senior recruiter in Yellow Recruiting Company

Date: April 14

❗️ Registration is required - https://forms.gle/iXb8rzzaS7ojFLXQ6   

Time: 17:00 - 19:00

Platform: Due to the quarantine rules, the event will be held online with a broadcast on the YouTube channel and the Rivne IT cluster Facebook page.

Language: Ukrainian

The initiative is implemented by the Rivne IT cluster with support from the USAID Competitive Economy Program in Ukraine.

7 квітня 2021 року відбулося засідання Президії Національної академії педагогічних наук України, на якому обговорювалося питання «Діяльність Державної науково-педагогічної бібліотеки України ім. В. О. Сухомлинського щодо розвитку сухомлиністики в освітньо-науковому просторі: досвід і перспективи».

Члени Президії НАПН України заслухали та обговорили доповідь директорки Державної науково-педагогічної бібліотеки України ім. В. О. Сухомлинського Л. Д. Березівської та інформацію голови комісії – дійсного члена НАПН України І. Д. Беха.

Про співпрацю ДНПБ України ім. В. О. Сухомлинського та Рівненського державного гуманітарного університету щодо розвитку сухомлиністики на засіданні виступила докторка педагогічних наук, професорка, завідувачка кафедри теорії і методики виховання, директорка Регіонального комплексного науково-методичного центру інноваційних технологій освітнього процесу при РДГУ Оксана Борисівна Петренко.

Зокрема, О. Б. Петренко зазначила, що співпраця між бібліотекою і університетом, яка здійснюється в межах угоди про співпрацю між РДГУ та ДНПБ України ім. В. О. Сухомлинського, набула системного характеру і дійсно є реальним прикладом інтеграції науки й педагогічної практики. Найбільш яскравим прикладом співпраці є спільне проведення XXVI, XXVIІ Всеукраїнських читань «Василь Сухомлинський у діалозі із сучасністю»; активна участь викладачів і аспірантів університету у семінарах, круглих столах, які проводить ДНПБ України ім. В. О. Сухомлинського.

Співпраця з ДНПБ України ім. В. О. Сухомлинського сприяє покращенню рівня наукових дослідницьких робіт здобувачів освіти та уможливлює узагальнення творчого впровадження педагогічних ідей В. О. Сухомлинського в сучасному освітньо-виховному просторі Рівненщини.

Детальніше з матеріалами засідання Президії НАПН України можна ознайомитися на сайтах НАПН України http://naps.gov.ua/ua/ та Державної науково-педагогічної бібліотеки України ім. В. О. Сухомлинського https://dnpb.gov.ua/ua/.

Національний Еразмус+ офіс в Україні (Проєкт ЄС) спільно з Erasmus Student Network Kyiv запрошують Вас приєднатись 19 квітня 2021р. до «ЕРАЗМУС+ ДНІ для молоді України: Zoom edition – WEST» щодо можливостей навчання, викладання, практики та стажування в провідних європейських університетах в межах Програми Європейського Союзу Еразмус+. Захід відбудеться за підтримки Представництва ЄС в Україні у співпраці з Міністерством освіти і науки України, Міністерством молоді та спорту України, Інформаційним центром Еразмус+ молодь та Європейський корпус солідарності, закладами вищої освіти України та випускниками Програми Еразмус Мундус.

Під час заходу Ви дізнаєтесь:

 • Про Програму ЄС Еразмус+
 • Про безкоштовні індивідуальні можливості мобільності саме для Вас
 • Поради та рекомендації щодо успішної участі в конкурсах
 • Історії успіху українців-учасників мобільності

Що? «ЕРАЗМУС+ ДНІ для молоді України: Zoom edition – WEST»

Коли? 19 квітня 2021 р., 15:00 – 18:00

Де? Онлайн на платформі Zoom з трансляцією у Facebook

Реєстрація обов’язковаФорма для участі відкрита до 17.04 (12:00). Підтвердження щодо участі будуть надіслані учасникам на е-пошту, вказану під час реєстрації до 18.04 (18:00).

Цільова аудиторія: молодь віком від 13 до 30 років, без вікових обмежень: молодіжні працівники, студенти (молодші бакалаври, бакалаври, магістри, аспіранти), працівники закладів вищої освіти Волинської, Івано-Франківської, Львівської, Рівненської, Тернопільської, Чернівецької, Закарпатської та Хмельницької областей.

Звертаємо увагу - кожен захід складається з двох частин:
1. Презентації спікерів
2. Cпілкування в break-out rooms у Zoom з партнерами з відділів міжнародної співпраці провідних українських університетів та студентами-учасниками проєктів мобільності Еразмус+.

Спікери:

 • Представництво Європейського Союзу в Україні (10 хв.)
 • Андрій ВІТРЕНКО, Заступник Міністра освіти та науки України (10 хв.)
 • Марина ПОПАТЕНКО, Заступник Міністра молоді та спорту України (10 хв.)
 • Світлана ШИТІКОВА, координатор Національного Еразмус+ офісу в Україні (15 хв.)
 • Владислав ТАЯНОВСЬКИЙ, менеджер освітніх проєктів Erasmus Student Network Kyiv (20 хв.)
 • Катерина ЖДАНОВА, менеджер Національного Еразмус+ офісу в Україні (проєкт ЄС) (20 хв.)
 • Анна КОВБАСЮК, координатор Info Centre for Erasmus+ Youth and European Solidarity Corps в Україні (20 хв.)
 • Випускник Спільної магістерської програми Еразмус Мундус (10 хв.)
 • Партнери з відділів міжнародної співпраці українських університетів (45 хв.)
 • Студенти-учасники програм обмінів Еразмус+ (30 хв.)

Мова: українська.

Контактна особа в РДГУ: Кінащук Анастасія Володимирівна (просимо надіслати інформацію про зареєстрованих осіб на електронну адресу Центру міжнародних відносин та роботи з іноземними студентами Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. до 12.04.2021р.)

Запрошуємо долучитись та дізнатись більше про можливості Програми ЄС Еразмус+ : ми відкриті саме для Вас!

До зустрічі в онлайн-просторі!

Додатково:

Еразмус+ – Програма Європейського Союзу, яка через підтримку навчання впродовж життя, працює задля освітнього, професійного та особистого розвитку громадян ЄС та поза його межами, у сферах освіти, професійної підготовки, молоді і спорту. Програма підтримує навчальну мобільність, інноваційні проєкти і партнерства співпраці організацій, розвиток політики та співробітництва. В конкурсах Програми можуть брати участь різні типи організацій. Індивідуальні можливості відкриті для різних груп населення, для молоді 13-30 років, без вікових обмежень: для молодіжних працівників, студентів і аспірантів, працівників закладів освіти, молодіжних організацій, представників державного, громадського, приватного сектору та інших. Детальніше про Програму ЄС Еразмус+ на сайті та у мережі Facebook.

Запрошуємо до участі у Національній стипендіальній програмі Словацької Республіки студентів та спірантів, викладачів ЗВО, дослідників та митців.

Подання заявок триває до 30 квітня 2021, 16.00 за братиславським часом.

Детальна інформація у документі (PDF) та за електронною адресою Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

У межах продуктивної співпраці РДГУ та WSL (Вищої Школи Лінгвістичної у Ченстохові, Республіка Польща) наші партнери організовують безкоштовний майстер-клас “Освіта. Кар’єра. Успіх”, який відбудеться 19 квітня о 12.30 та 21 квітня о 14.00.

Шановні студенти вказаних спеціальностей!

Реєструйтеся на майстер-клас, візьміть активну участь та отримайте сертифікат WSL після його закінчення.

Тривалість майстер-класу: 2 заняття по 90 хв
Майстер – Томаш Кук, професійно сертифікований коуч, що входить до Міжнародної Федерації Коучів (The International Coach Federation); віце-президент Вищої Школи Лінгвістичної.
Вартість – 180 хвилин Вашого часу
Кількість місць обмежена.

Програма

Поставлені цілі:

 1. Формулювання SMART-мети, виходячи зі своїх сильних і слабких сторін;
 2. Самопрезентація без помилок – формування іміджу перед роботодавцем;
 3. Використання нейролінгвістичних прийомів у створенні свого образу під час співбесіди;
 4. Побудова міцних стосунків у командах;
 5. Можливість побудови відкритих питань та їх вплив на спілкування;
 6. Можливість встановлення професійних контактів.

Методи, за якими будемо працювати:

 1. Mind mapping;
 2. Запис відеоматеріалів;
 3. Робота з аркушами;
 4. Колективні дискусії;
 5. Саморефлексія із застосуванням інструментів коучингу;
 6. Зустрічі на платформі Zoom.

І, нарешті, ми даємо 100% гарантію, що Ви, шановні студенти, отримаєте такі навички:

 1. Презентація про себе та свої навички під час співбесіди протягом 5 хвилин;
 2. Розпізнавання типових моделей поведінки людини, які допомагають у встановленні контактів;
 3. Вміння коригувати та розпочинати розмову з іншими;
 4. Ідентифікування власних сильних та слабких сторін та мистецтво модифікувати слабкі сторони у переваги;
 5. Планування розвитку своєї професійної кар’єри на певний період часу.

Завершення семінарів та отримання сертифікату базується на наступних умовах:

 1. Опрацьована карта компетенцій (коло компетенцій)
 2. Детально сформульована (за принципом SMART) та описана професійна мета
 3. Учасники семінару отримують сертифікат, що підтверджує набуття конкретних професійних компетенцій, що стане в нагоді
  під час співбесіди з твоїм майбутнім роботодавцем!

Для того, щоб зареєструватися, перейди за посиланням:
http://ankiety3.wsl.edu.pl/index.php/356774?lang=pl

Детальна інформація: Центр міжнародних відносин та роботи з іноземними студентами (Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.)

Колектив Рівненського державного гуманітарного університету вітає завідувачку кафедри дошкільної педагогіки і психології та спеціальної освіти імені проф. Т. І. Поніманської, професорку Ілону Миколаївну Дичківську з членством у науковій організації "Центр українсько-європейського наукового співробітництва ", основною метою якого є вивчення досвіду діяльності закладів освіти та суб'єктів публічного адміністрування у сфері освіти і науки держав Європейського Союзу, а також створення спільного сприятливого наукового середовища України та держав Європейського Союзу.

Бажаємо плідної співпраці та наснаги!

Програми Розвитку ООН в Україні організовує національний конкурс для пошуку ідей, натхненних природними системами і організмами, що вирішують проблему відходів.

Частиною цьогорічного конкурсу є безкоштовний короткий експериментальний онлайн-курс, успішні кандидати отримають сертифікати про завершення курсу. Курс триватиме чотири тижні (у квітні 2021 р.) і включатиме вебінари з сесіями запитань та відповідей. 

Відкриття онлайн-курсу з біомімікрії заплановане на 9 квітня 2021 року. Чотири вебінари з сесіями питань і відповідей заплановано на:

 • 9 квітня з 15:00 до 17:00 
 • 16 квітня з 15:00 до 17:00
 • 24 квітня з 15:00 до 17:00
 • 30 квітня з 15:00 до 17:00

Реєстрація на онлайн-курс до 8 квітня за посиланням - лінк

Докладніше про конкурс із пошуку інновації̆ від природи за логікою біомімікрії - лінк.

Після завершення онлайн-курсу розпочнеться національний конкурс з пошуку інноваційних рішень за логікою біомімікрії – це національний відбірковий тур до міжнародного конкурсу Biomimicry Global Design Challenge. Його співорганізаторами є Лабораторії інноваційного розвитку ПРООН і Інститут біомімікрії (США), у партнерстві з Міністерством цифрової трансформації України, Міністерством захисту довкілля і природних ресурсів України, бізнес-інкубатором Ukrainian Future Національного центру «Малої академії наук України», БО «БФ «Фонд захисту біорізноманіття України», ГО «Плато», ГО «Тарілка», СинхроПростір, Change Agency Responsible Future, а також за участі представників бізнесу, місцевої влади та університетів. 

Посилання на реєстрацію у Конкурсі – лінк.

Back to top