Відбулася ІХ Міжнародна науково-практична конференція «Психологічні основи здоров’я, освіти, науки та самореалізації молоді», яка готувалася спільними зусиллям кафедр психології РДГУ та кафедри практичної психології та безпеки життєдіяльності Східноєвропейського національного університету імені Л. Українки.

Важлива тематика та наполегливість організаторів  сприяла об’єднанню широкого кола науковців і практиків із різних куточків світу.

На конференцію надійшли заявки від теоретиків і практиків із 6 країн:

• Україна,
  • Польша, (психотерапевт Танцювально-рухової терапії Катажина Даньска)
  • Швеція, (доктор медичних наук Шведського Каролінського університету Ольга Сурова)
  • Молдова, (доктор психологічних наук. професор департаменту психології Молдовського державного университету Раку Жанна )
  • США, (старший співробітник ракового Центру Стенфордської лікарні при університеті імені Ліленда Стенфорда-молодшого Джулія Тойтман)
  • Мексіка (акредитований інструктор освітніх систем Міжконтинентального морського інституту Марісоль Еспарца Агуїнага).

Бажання взяти участь у роботі конференції чи опублікувати наукові матеріали у  фаховому збірнику висловили науковці і практики із наукових та навчальних закладів 11 областей України та окупованого Криму (Рівненська, Волинська, Житомирська, Запоріжська, Херсонська, Львівська, Харківська, Криворізька, Чернівецька, Тернопільська, Київська).

Заявки на участь надійшли від співробітників різних лабораторій науково-дослідного Інституту психології ім. Г.С.Костюка, НАПН України, 16 вищих навчальних закладів із яких 7 належать до розряду національних:

1. Національний університет водного господарства та природокористування
  2. Національний педагогічний університет імені М.П. Драгоманова.
  3. Національний технічний університет “Харківський політехнічний інститут”
  4. Харківський національний університет імені В.Н. Каразіна.
  5. Львівський національний університет імені І. Франка.
  6. Запорізький національний технічний університет.
  7. Національний університет “Острозька академія
  8. Східноєвропейський національний університет ім. Л. Українки.