Інформаційні підтримка. Проєкт офіційно стартував 1 листопада 2024 року. З того часу було досягнуто значних результатів. Запущено веб-сайт проєкту (https://sites.google.com/view/creativeind?usp=sharing) як основну платформу для поширення інформації. Створено офіційні сторінки у Facebook (https://www.facebook.com/profile.php?id=61568676749279) та Instagram (https://www.instagram.com/creativeindustries2024) для розміщення новин, анонсів та матеріалів. Для візуальної айдентики було розроблено логотип та банер. Команда проекту була представлена через соціальні мережі, що посилило залучення аудиторії.

                                                                                           

Промоція в університеті. Проєкт активно просувався всередині університету. Інформація була опублікована на офіційному сайті РДГУ. Проведено презентації для співробітників та студентів університету, на засіданні Ради з проектної діяльності та міжнародного співробітництва, а також під час круглого столу на IV Всеукраїнській науково-практичній конференції «Стан та перспективи розвитку бізнес-середовища в умовах сучасних викликів» у Рівному, яку відвідало понад 30 осіб.

21 лютого 2025 року в Рівненському державному гуманітарному університеті відбулася офіційна прес-конференція, на якій були присутні понад 50 учасників. Команда представила майбутні плани, очікувані результати, веб-сайт та віртуальну навчальну платформу. Були розповсюджені друковані матеріали. Захід підвищив обізнаність серед зацікавлених сторін та залучив місцеві ЗМІ до поширення інформації.

 

Промоція в регіоні. Проєкт також охопив регіональну бізнес-спільноту, зокрема підприємців у сфері креативних індустрій. Представники презентували ініціативу на інформаційній сесії для органів місцевого самоврядування Рівненської області, організованій Асоціацією об'єднаних територіальних громад.

Ці зусилля значно підвищили впізнаваність проекту в академічних, медійних та бізнес-спільнотах.

 

Промоція на європейському рівні. На європейському рівні проект набув популярності завдяки участі в Установчій зустрічі Жана Моне (EACEA). Члени команди взяли участь у міжнародній зустрічі менеджерів проекту в Ягеллонському університеті та науковому семінарі в Університеті науки і технологій AGH (обидва - Краків, Польща). Під час онлайн-зустрічі з Чеським університетом наук про життя в Празі обговорювалися питання, пов'язані з реалізацією проектів Жана Моне. Ці заходи сприяли поглибленню міжнародних зв'язків та розширенню досвіду освітніх та дослідницьких ініціатив ЄС.

 

Освітня складова. У рамках освітнього компоненту з 4 березня по 4 квітня 2025 року відбулася перша навчальна сесія для студентів РДГУ. Промоція здійснювалася через соціальні мережі та в аудиторіях. Реєстрація була доступна через гугл-форму (https://forms.gle/Aii5WnSwW24HVXQt5). Координацію підтримував спеціальний Telegram-чат. Навчальні матеріали поширювалися через Google Диск. У результаті 22 учасники (планувалося 20) завершили курс і отримали сертифікати.

З 20 травня по 19 червня 2025 року відбулися заняття з другою групою слухачів – представників креативних індустрій, викладачі, державні службовці. 31 слухач (при плані 20) отримав сертифікат.

 

Інформаційні заходи. У травні 2025 року проведено низку презентаційних заходів. Члени проєктної групи взяли участь у проведенні університетських заходів до Дня Європи. Під час заходів 9 травня ректор РДГУ особисто вручив сертифікати слухачам першої сесії тренінгу. 14  травня проведено плановий круглий стіл у рамках проєкту. У ньому взяло участь 25 осіб. Інформація про заходи активно представлена в соціальних мережах і на сайтах. 

 

Дослідницька складова. Члени команди проєкту також розпочали дослідження на тему креативної економіки. Перша стаття була опублікована в українському академічному журналі «Via Economica». Подальші публікації знаходяться в процесі підготовки.

 

Back to top