Посада – старший викладач кафедри міжкультурної комунікації, теорії, історії та методики викладання зарубіжної літератури

АВТОБІОГРАФІЯ:
У 1987 році закінчила Ровенський державний педагогічний інститут ім. Д.З. Мануїльського. Після закінчення вузу працювала у загальноосвітніх школах м. Рівного (вчителем-філологом у ЗОШ № 11; заступником директора з навчально-виховної роботи ЗОШ № 13).
З 1997 року прийнята на посаду викладача кафедри теорії літератури та фольклористики Рівненського державного гуманітарного університету. Закінчила аспірантуру.

Напрями наукових досліджень: коло наукових інтересів знаходиться у площині теорії літератури, зокрема проблем теоретичного дискурсу початку ХХ століття.

Дисципліни, які викладає: «Теорія літератури», «Історія зарубіжної літератури» (Романтизм, Реалізм, Модернізм), «Методика викладання зарубіжної літератури», «Дитяча література».

Основні публікації:

• Маланюк - літературознавець // Слово і час. – 2000. - № 2. – С. 33-37
  • Липівська модель естетичної практики українського письменника// Вісник Луганського педагогічного університету. – 2001. - №2– С. 75-87.
  • Особливості українського літературознавчого дискурсу 20-х років ХХ століття // Вісник Луганського національного педагогічного університету ім.. Т.Шевченка.- Філологічні науки. – 2007. - №22. – С. 127-134.
  • Естетичні та теоретичні пошуки Олени Теліги //Сучасні проблеми гуманітаристики: світоглядні пошуки, комунікативні та педагогічні стратегії: Матеріали V Всеукр.наук.-практ.конфер./ Редкол. Бошицький Ю.Л., Чернецька О.В., Українець С.Я.- Рівне: О.Зень, 2015. – С.105-107.
  • Роль національного в соціокультурному просторі літературознавчих досліджень Е.Маланюка// Вісник Житомирського державного університету імені Івана Франка. – Житомир: Вид-во ЖДУ імені Івана Франка, 2013. - № 4 (70) – С.221- 224.
  • Теоретико-літературна концепція Євгена Маланюка // Науковий Вісник міжнародного гуманітарного університету. – Серія Філологія. - Вип. 24. - Т.1. – Одеса. – 2016. – С. 130-134.

Керівник проблемної групи «Класична література: стратегії і пошуки».
У співавторстві з Нестерук С.М. вела читацький клуб вітчизняної та зарубіжної літератури.
З 2014 року секретар Ради факультету іноземної філології.