Кандидат філологічних наук, доцент кафедри міжкультурної комунікації, теорії , історії та методики викладання зарубіжної літератури Рівненського державного гуманітарного університету.

Наукові інтереси: «Мова художнього твору», «Стилістика», «Лексикологія».

Викладаю такі курси: «Лінгводидактика», «Розуміння художнього тексту», «Міжкультурна комунікація», «Теорія літератури», «Літературна компаративістика», «Історія зарубіжної літератури (17-18 ст.) з методикою викладання».

З доповідями на тему дослідження виступала на Міжнародних наукових конференціях в Польщі (2000 р. – м. Познань, 2001 р. – м. Жешув), а також на конференціях в Україні.

Основні публікації:

1. «Авторські неологізми як спеціальний засіб художньої виразності і як одиниця поетичного тексту» // Актуальні проблеми сучасної філології. Мовознавчі студії. – Зб. наукових праць. – Вип. 8. – Рівне, 2000. – С. 62-66.
  2.  «Стилістика та естетика поетичних новотворів» // Актуальні проблеми сучасної філології: Наукові записки Рівненського державного педагогічного інституту. – Вип.5. – Рівне, 1998. – С.60-65.