Освіта

• Диплом «викладача, перекладача французької мови та літератури» Львівського державного університету ім. І. Франка.
  • Диплом «DALF» (C1-C2) Міністерства освіти Франції

Професійна діяльність

• 1979 – 2004 вчитель французької мови, ЗОШ 13 м. Рівного
  • 1996 стажування у Франції (Нові концепції викладання французької мови у початковій школі, Paris - La Rochelle, CREDIF»)
  • 1999 -2000 участь у міжнародному проекті (МОН та Посольство Франції) по розробці та створенні підручників з французької мови
  • 1999 – 2007 співавтор (5 підручників з грифом Міністерством освіти)
  • 2000 стажування у Франції (Французька професійна мова, Institut Catholique de Paris (Français des Affaires)
  • 2002 - 2003 переможець міського, обласного та фіналіст Всеукраїнського конкурсу   «Учитель року» липень 2004    Стажування у Франції (Limoges, Atalante innovations»)
  • 2004 Робоча зустріч (Сорбона, Париж 3, вивчення робочого плану)
  • 2005 стажування у Франції (Французький Альянс, Париж)
  • 2005 стажування у Франції (Limoges, Концепція та розробка підручника)
  • 2006-2009 Участь  у міжнародному проекті Міністерства освіти України та Посольства Франції в Україні по створенню тестів для незалежного тестування для   загально-освітніх шкіл України.
  • 2007 Cтажування (як концептор і редактор тестів для  незалежного тестування для загально-освітніх шкіл України) у Міжнародному центрі педагогічних досліджень в Парижі (СІЕР, (Sèvres) Paris, France)
  • 2008 Видання авторського підручника з французької мови для 7 класу , (3й рік навчання), Київ, Ірпінь, видавництво „Перун”. І місце на конкурсі підручників для 7 класу Міністерства освіти і науки України. (Гриф „Рекомендовано Міністерством освіти і науки України”, державне замовлення).
  • Жовтень 2009 Стажування (Стипендія Уряду Франції) з метою вивчення системи організації Магістратури в університеті м. Перпіньян, Франція.
  • Грудень  2011 Стажування (Стипендія Уряду Франції) з метою вивчення системи викладання  іноземної мови на прикладі  університеті  Ренн-2, Франція.
  • 2013 Стажування  (стипендія Уряду Франції) з метою  науково- дослідницької роботи в університеті  Ренн-2, Франція
  • 2015 Удостоєна звання «Кавалер Ордена Академічних Пальм» Міністерством освіти Франції

Асоціативна робота

• Alliance Française (Французький Альянс М. Рівного, віце-президент  протягом 10 років, викладач)

Участь у міжнародних проектах

• Керівник діючого пілотного проекту «Інтегруємо в європейську освіту» з 2005 року.
  • Організація культурно-лінгвістичних поїздок у Францію (2010, 2013, 2016)
  • Участь у молодіжній  програмі Європейського Союзу  Youth In Action (Молодь в дії) (2015, 2016)
  • Участь у міжнародному проекті з міжнародною  Асоціацією солідарності Human'East (Франція), (2017, 2018)