Вітальне слово декана факультету

Вітаю усіх, хто приєднався до великої родини Рівненського державного гуманітарного університету та особливо тих, хто обрав наш факультет документальних комунікацій, менеджменту, фізики та технологій.

Впевнена, кожний зробив це свідомо вкладаючи у свій вибір бажання отримати

новий рівень знань, а головне, розуміння власної відповідальності за процес навчання.

Саме факультет документальних комунікацій, менеджменту, технологій та фізики є чудовим джерелом знань та досвіду, які допоможуть вам у майбутньому знайти себе й своє місце у сучасному світі.

Створений факультет у 2020 році і  є одним із провідних факультетів університету.

На семи кафедрах факультету працюють висококваліфіковані науковці і педагоги та навчаються понад 300 студентів.

Нам пощастило жити в складний, проте цікавий час, коли кожен день ми відчуваємо стрімку ходу прогресу. Тому, дуже важливо виробити в собі уміння вчитися новому та правильно сприймати отриману інформацію. Знаю, що в цьому вам допоможуть наші викладачі. Вони самовіддано поділяться з вами знаннями та власним досвідом. Проте, тільки від вас, шановні студенти, залежить, як ви цим скористаєтесь.
Пам’ятайте! Прогуляні пари, невивчені лекції та «скатані в неті» дипломи – пряма дорога до самознищення. Яким шляхом будете йти по життю – обирати тільки вам. Зичу всім вам самоповаги і сподіваюся, що навчання на факультеті документальних комунікацій та менеджменту Рівненського державного гуманітарного університету стане відправним моментом у прагненні професійного та особистісного розвитку кожного з вас.