Інформація для абітурієнтів щодо поселення в гуртожитки
Рівненського державного гуманітарного університету
на 2018 – 2019 н. р.

Поселення в гуртожитки студентів 1-го курсу розпочинається 29.08.2018р.

 1. Іногородні абітурієнти, які бажають проживати в гуртожитках, повинні написати заяви на поселення до гуртожитку директору студентського містечка РДГУ.
 2. Взяти медичну довідку (медичний пункт у гуртожитку №6).
 3. Взяти ордер у завідувача гуртожитку.
 4. Військовий квиток, або довідка замість військового квитка (для призовників – посвідчення, приписне) із відміткою про зняття з військового обліку за постійним місцем проживання.
 5. Подати завідувачу гуртожитку:
 • квитанцію (копію) про оплату за гуртожиток (сплата здійснюється авансовано за навчальний  семестр);
 • фото 3х4 – 2 шт.                                  
 1. Звернутися до завідувача гуртожитку для заключення Договору про надання послуги тимчасового проживання у студентському гуртожитку РДГУ, ознайомитися з «Положенням про студентський гуртожиток», пожежної безпеки та отримати перепустки до гуртожитку.

Право на першочергове поселення у гуртожитки (за умови прикріплення до заяви на поселення відповідних документів) мають студенти та абітурієнти, які користуються пільговим правом на поселення в гуртожитки відповідно до:

- Постанови КМУ від 05.04.1994 року № 226 «Про поліпшення виховання, навчання, соціального захисту та матеріального забезпечення дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування»;

- Закону України «Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи»;

- Розпорядження КМУ від 14.03.2001 року № 92-р «Про заходи щодо підтримки становлення та розвитку студентської сім’ї» (якщо чоловік і дружина навчаються у РДГУ на денній формі).

Пріоритетним правом на поселення в гуртожитки (за умови прикріплення до заяви на поселення відповідних документів) користуються студенти й абітурієнти:

 • інваліди;
 • з малозабезпечених сімей;
 • з багатодітних сімей;
 • напівсироти;
 • особи, котрі проживають (зареєстровані) у віддалених областях.

Студентів, абітурієнтів, які проживають (зареєстровані) ближче, ніж 30 км до м. Рівне, поселяють у гуртожитки виключно після забезпечення місцями студентів, абітурієнтів, котрі користуються правом на першочергове і пріоритетне поселення.

Особи, які у двотижневий термін від дати початку проживання визначеного у наказі не оформили документів на поселення, втрачають право на проживання (вважаються такими, що не поселенні, і на їх місця поселяються інші).

Back to top