Положення про навчально-методичний відділ ліцензування та акредитації

Навчально-методичний відділ (ліцензування та акредитації)

Навчально-методичний відділ (ліцензування та акредитації) – підрозділ Рівненського державного гуманітарного університету, який здійснює роботу щодо акредитації та ліцензування. Свою діяльність відділ організовує і проводить від імені та за дорученням ректорату.

Навчально-методичний відділ (ліцензування та акредитації) знаходиться в безпосередньому підпорядкуванні проректора з науково-педагогічної роботи, європейської інтеграції та інновацій.

Керівництво роботою навчально-методичного відділу (ліцензування та акредитації) здійснює начальник навчально-методичного відділу (ліцензування та акредитації), який призначається і звільняється з роботи наказом ректора відповідно до діючого законодавства про працю. Навчально-методичний відділ (ліцензування та акредитації) звітує про виконану роботу перед ректором університету.

У своїй діяльності відділ керується законами України, постановами уряду, нормативними актами вищих інстанцій, наказами ректора.

Навчально-методичний відділ (ліцензування та акредитації) співпрацює з факультетами, кафедрами, навчальним і навчально-науковим відділами та іншими структурними підрозділами університету.

Основні завдання навчально-методичного відділу (ліцензування та акредитації)

Започаткування провадження освітньої діяльності або розширення провадження освітньої діяльності на певному рівні вищої освіти / за освітньою програмою, що передбачає присвоєння професійної кваліфікації з професій, для яких запроваджено додаткове регулювання, на певному рівні вищої освіти / збільшення ліцензованого обсягу на певному рівні вищої освіти / за освітньою програмою, що передбачає присвоєння професійної кваліфікації з професій, для яких запроваджено додаткове регулювання, та їх методичний супровід.

Надання консультативної та методичної допомоги у формуванні відомостей про самооцінювання при процедурі акредитації освітніх програм, за якими здійснюється підготовка здобувачів вищої освіти в РДГУ.

Працівники навчально-методичного відділу (ліцензування та акредитації):

  • Байло Олена Анатоліївна – начальник навчально-методичного відділу (ліцензування та акредитації) (каб. 118).
  • Буглак Наталія Іванівна – методист вищої категорії навчально-методичного відділу (ліцензування та акредитації) (каб. 127).
  • Соколова Тетяна Петрівна – методист вищої категорії навчально-методичного відділу (ліцензування та акредитації) (каб. 127).
  • Івтушок Олена Юріївна – методист першої категорії навчально-методичного відділу (ліцензування та акредитації) (каб. 127).
  • Ступницька Ніна Іванівна – методист першої категорії навчально-методичного відділу (ліцензування та акредитації) (каб. 127).

Контакти:

  • Телефон: (0362) 63-32-17
  • Електронна адреса: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
  • Поштова адреса:33028, м. Рівне, вул. Пластова, 31.

Back to top