Голова Вченої ради - Постоловський Р.М.

Вчений секретар - Терешко Л.В.

Члени Вченої ради:

  1. Павелків Р.В. – перший проректор;
  2. Петрівський Я.Б. – проректор з навчально-виховної роботи;
  3. Немеш О.М. – проректор з науково-педагогічної, навчальної роботи та інформатизації;
  4. Дейнега О.В. – проректор з наукової роботи;
  5. Пелех Ю.В. – проректор з науково-педагогічної та навчально-методичної роботи;
  6. Гавриш В.С. – проректор з навчально-педагогічної, соціально-економічної, фінансової та господарської діяльності;
  7. Сверлюк Я.В. – директор Інституту мистецтв;
  8. Віднічук М.А. – директор Інституту заочного навчання та післядипломної освіти;
  9. Сілков В.В. – декан педагогічного факультету;
  10. Шахрайчук М.Й. – декан факультету математики та інформатики;
  11. Павелків В.Р. – декан психолого-природничого факультету;
  12. Дзюбишина Н.Б. – декан художньо-педагогічного факультету;
  13. Юхименко-Назарук І.А. – т.в.о.декана факультету документальних комунікацій, менеджменту, технологій та фізики;
  14. Ніколайчук Г.І. – декан факультету філології;
  15. Шеретюк В.М. – декан факультету історії політології та міжнародних відносин;
  16. Терешко Л.В. – учений секретар;
  17. Грипич С.Н. – директор наукової бібліотеки;
  18. Андрощук М.С. – головний бухгалтер;
  19. Шидловський А.І. – голова профкому працівників;
  20. Постоловський Р.М. – зав.кафедри всесвітньої історії;
  21. Литвинчук А.І. – кандидат історичних наук, професор;
  22. Давидюк Р.П. – доктор історичних наук, професор;
  23. Сойчук Р.Л. – зав.кафедри педагогіки початкової освіти;
  24. Кравець Д.В. – доцент кафедри української літератури;
  25. Дичківська І.М. – зав.кафедри дошкільної педагогіки і психології та спеціальної освіти імені проф. Т.І. Поніманської;
  26. Войтович І.С. – зав.кафедри інформаційно-комунікаційних технологій та методики викладання інформатики;
  27. Совтис Н.М. – зав.кафедри української мови ім.проф.К.Ф.Шульжука;
  28. Михальчук Н.О. – зав.кафедри теорії і практики англійської мови та прикладної лінгвістики;
  29. Колупаєв Б.С. – доктор хімічних наук, професор;
  30. Лісова С.В. – завідувач кафедри теорії та методики професійної освіти;
  31. Воробйов А.М. – зав.кафедри загальної психології та психодіагностики;
  32. Лико Д.В. – зав.кафедри екології, географії та туризму;
  33. Корейчук М.П. – заступник директора Інституту мистецтв (музично-педагогічна освіта);
  34. Виткалов В.Г. – зав.кафедри культурології та музеєзнавства;
  35. Бабак В.П. – директор Дубенського коледжу;
  36. Горкуненко П.П. – директор Сарненського педагогічного коледжу;
  37. Волошина О.Г. – директор Дубенського коледжу культури та мистецтв;
  38. Туровський С.М. – т.в.о.директора Рівненського музичного училища;
  39. Онищук О.І. – магістр ІІ року навчання факультету історії політології та міжнародних відносин, Голова студентської ради;
  40. Какава В.О. – студентка IV курсу, педагогічний факультет, в.о.голови студентського профкому;
  41. Рибак Г.М. – магістр І року навчання, факультет математики та інформатики;
  42. Демченко В.М. – магістр І року навчання, Інститут мистецтв;
  43. Панченко В.І. – студент ІІІ курсу, педагогічний факультет;
  44. Лясковець О.П. – студентка IV курсу, факультет іноземної філології.

Back to top