Відділ є структурним підрозділом Рівненського державного гуманітарного університету, метою роботи якого є налагодження зв'язків із регіональними засобами масової інформації, забезпечення інформаційної відкритості РДГУ.

Основні завдання та функції відділу

• Формує і координує вихідні інформаційні потоки про РДГУ;
  • Збирає, систематизує та аналізує матеріали міських, регіональних, всеукраїнських ЗМІ про діяльність Університету;
  • Організовує інформаційне забезпечення заходів, запланованих до проведення в Університеті;
  • Здійснює підготовку та розповсюджує офіційні заяви, коментарі, довідкові, інформаційні, аналітичні, рекламні матеріали щодо діяльності Університету;
  • Здійснює підготовку висновків і пропозицій, спрямованих на забезпечення більш ефективної інформаційної діяльності Університету.

Працівники відділу

Якимчук Анастасія Володимирівна – провідний психолог.

Разумник Денис Володимирович – провідний інженер.

Пікула Микола Миколайович – начальник відділу зв’язків з громадськістю.

м. Рівне, вул. С.Бандери, 12, 3 поверх каб. 37

т. 63-45-64