У 2002 р. з відзнакою закінчила Рівненський інститут слов’янознавства Київського славістичного університету за спеціальністю «Міжнародна інформація».

Упродовж 2007–2010 рр. навчалась в аспірантурі Рівненського інституту слов’янознавства Київського славістичного університету.

У 2003–2012 рр. – викладач кафедри документальних комунікацій Рівненського державного гуманітарного університету. З 2012 р. – доцент кафедри документальних комунікацій (після реорганізації – кафедри документальних комунікацій та бібліотечної справи).

В 2010 р. захистила кандидатську дисертацію «Інституалізація транспарентності державної влади» за спеціальністю 23.00.02 – «Політичні інститути та процеси».

Коло наукових інтересів: європейські стандарти транспарентності державної влади; особливості впровадження доступу до публічної інформації щодо діяльності органів державної влади в Україні; формування зовнішньополітичного іміджу України.

Посилання на наукові профілі: http://scholar.google.com.ua/citations?user=HGvxd94AAAAJ&hl=uk (Google Scholar).

https://orcid.org/0000-0003-1736-3863 (ORCID).

Основні дисципліни, що викладаються:

Зв’язки з громадськістю

Іміджеологія

Аналітико-прогнозне забезпечення управління

Практикум з інформаційно-аналітичних технологій

Проблематика наукової діяльності Крет О. В. за останні роки розкривається в її публікаціях:

1. Крет О.В. Методичні рекомендації з дисципліни «Зв’язки з громадськістю» для студентів спец. 029 «Інформаційна, бібліотечна та архівна справа» денної форми навчання / О. В. Крет. – Рівне : РДГУ, 2018. – 24 с.
  2. Крет О.В. Методичні рекомендації з дисципліни «Іміджелогія» для студентів спец. 029 «Інформаційна, бібліотечна та архівна справа» денної форми навчання / О. В. Крет. – Рівне : РДГУ, 2018. – 20 с.
  3. Крет О.В. Методичні рекомендації для лабораторних робіт з дисципліни «Аналітико-прогнозне забезпечення управління» для студентів спец. 029 «Інформаційна, бібліотечна та архівна справа» денної форми навчання / О. В. Крет. – Рівне : РДГУ, 2018. – 18 с.
  4. Крет О.В. Особливості інформаційно-аналітичного забезпечення управління / О.В. Крет, Р.М. Крет // Формування ефективної моделі управління підприємствами, установами, організаціями : Інтернет-конференція. – Режим доступу : http://library.dk.rv.ua/depository/konf/I_konf_2014.pdf. – Назва з екрана. – У співавт.
  5. Крет О. В. Особливості інформаційно-комунікаційної співпраці державних структур України з громадськістю щодо забезпечення процесу впровадження транспарентності державної влади / О.В. Крет // Проблеми розвитку документально-інформаційних систем у сучасному інформаційно-комунікаційному середовищі : матеріали Всеукр. наук.-практ. конф. (м. Рівне, 10 лют. 2016 р.) / ред. кол.: Г. В. Сілкова, Ж. В. Бабенко, М. С. Костенко, Р. М. Крет ; за заг. ред. М. С. Костенко ; наук. консультант Г. М. Швецова-Водка ; Рівнен. держ. гуманітар. ун-т, каф. докум. комунікацій і бібл. справи. – Рівне : РДГУ, 2016. – С.162–164. – Режим доступу : library.dk.rv.ua/depository/konf/I_konf_2016.pdf. – Назва з екрана.
  6. Крет О.В. Сучасні особливості формування іміджу політичного лідера / О.В. Крет // Інформаційна та бібліотечно-бібліографічна діяльність: теорія, історія, практика : зб. наук. пр. / Рівнен. держ. гуманіт. ун-т. – Рівне : РДГУ, 2016. – С. 95–97.
  7. Крет О.В. Особливості розвитку сучасних політичних PR-технологій в Україні / О.В. Крет, Р.М. Крет // Соціальні комунікації і нові комунікативні технології : матеріали всеукр. наук.-практ. конф., м. Запоріжжя, 16–17 груд. 2016 р. – Запоріжжя : Класич. приват. ун-т, 2016. – С.42–44. – У співавт.
  8. Крет О.В. Особливості формування іміджу сучасного міста / О.В. Крет, Р.М. Крет // Соціальні комунікації і нові комунікативні технології : матеріали всеукр. наук.-практ. конф., м. Запоріжжя, 10–11 листоп. 2017 р. – Запоріжжя : Класичний приватний університет, 2017. – С.38–40. – У співавт.
  9. Крет О.В. Важливі чинники формування зовнішнього іміджу держави / О.В. Крет // Проблеми розвитку документально-інформаційних систем у сучасному інформаційно-комунікаційному середовищі : матеріали ІІ Всеукр. наук.-практ. конф. (м. Рівне, 8 лют. 2018 р.) / ред. кол.: Г.В. Сілкова, Ж.В. Бабенко, М.С. Костенко, Р.М. Крет ; за заг. ред. М.С. Костенко ; наук. консультант Г.М. Швецова-Водка ; Рівнен. держ. гуманітар. ун-т, каф. докум. комунікацій і бібл. справи. – Рівне : РДГУ, 2018. – Режим доступу : http://library.dk.rv.ua/depository/konf/I_konf_2018.pdf . – Назва з екрана.
  10. Крет О.В. Сучасні реалії формування іміджу Рівненщини / О.В. Крет, Р.М. Крет // Соціальні комунікації і нові комунікативні технології : матеріали всеукр. наук.-практ. конф., м. Запоріжжя, 9–10 листоп. 2018 р. – Запоріжжя : Класич. приват. ун-т, 2018. – С.6–9. – У співавт.