У 2012 р. з відзнакою закінчила магістратуру Рівненського державного гуманітарного університету за спеціальністю «Документознавство та інформаційна діяльність».

Упродовж 2012–2015 рр. навчалася в аспірантурі РДГУ.

З 2015 р. – викладач кафедри документальних комунікацій (після реорганізації – кафедри документальних комунікацій та бібліотечної справи).

Успішно пройшла програми підвищення кваліфікації з отриманням відповідних сертифікатів:

1. «Креативний кампус», 2018 р., м. Київ, (36 год), за сприяння Спільноти для навчання та викладання Вище», Міністерства освіти та науки України, British Council Ukraine, Pearson Ukraine, Dinternal Education;
  2. «Тренінг для тренерів», м. Рівне, в рамках проекту «Поширення медіаграмотності серед мешканців Рівненської та Волинської областей», за підтримки Фонду розвитку українських ЗМІ Посольства США в Україні.
  3. «Програма Школи лідерства для науково-педагогічних працівників Національного університету водного господарства та природокористування» за темами: «Стартапи (історія, цикл створення, цікаві підходи) та «Інновації в освіті (погляд на Ізраїльський підхід в освіті»;
  4. «Літня школа Summer School of Slavonic Studies 2019, Masaryk University (Faculty of Arts, Brno)», Сертифікат про володіння чеською мовою, рівень В1.

Коло наукових інтересів: історія педагогіки, соціальні комунікації та нові інформаційно-комунікаційні технології у підготовці майбутніх спеціалістів документно-інформаційної сфери.

Посилання на наукові профілі: https://scholar.google.com.ua/citations?user=ncrQ0zwAAAAJ&hl=uk (Google Scholar).

https://orcid.org/0000-0001-5842-6117 (ORCID).

Основні дисципліни, що викладаються:

Документне фондознавство

Системи управління базами даних

Маркетинг інформаційних продуктів і послуг

Прикладні інформаційні системи

Проблематика наукової діяльності Кондратюк М. М. за останні роки розкривається в її публікаціях:

1. Кондратюк М.М. Документне фондознавство : метод. рекомендації з виконання практ. завд. та самост. роботи студ. для 2 курсу денної, заочн. та дистанційної форм навчання спеціальності 029 «Інформаційна, бібліотечна та архівна справа» / укл. : М.М. Кондратюк. – Рівне : РДГУ, 2017. – 24 с.
  2. Кондратюк М.М. Методи та засоби обробки електронного контенту : метод. рекомендації з виконання практ. завд. та самост. роботи магістрів денної, заочн. та дистанційної форм навчання спеціальності 029 «Інформаційна, бібліотечна та архівна справа» / укл. : М.М. Кондратюк. – Рівне : РДГУ, 2018. – 22 с.
  3. Кондратюк М.М. Прикладні інформаційні системи : метод. рекомендації з виконання практ. завд. та самост. роботи магістрів денної, заочн. та дистанційної форм навчання спеціальності 029 «Інформаційна, бібліотечна та архівна справа» / укл. : М.М. Кондратюк. – Рівне : РДГУ, 2019. – 24 с.
  4. КондратюкМ. М. Підвищення інформаційно-технологічної компетенції викладача дисциплін документно-комунікаційного циклу / М. М. Кондратюк // Проблеми розвитку документально-інформаційних систем у сучасному інформаційно-комунікаційному середовищі : матеріали Всеукр. наук.-практ. конф. (м. Рівне, 10 лют. 2016 р.) / ред. кол.: Г. В. Сілкова, Ж. В. Бабенко, М. С. Костенко, Р. М. Крет ; за заг. ред. М. С. Костенко ; наук. консультант Г. М. Швецова-Водка ; Рівнен. держ. гуманітар. ун-т, каф. докум. комунікацій і бібл. справи. – Рівне : РДГУ, 2016.– С.111–113. – Режим доступу : ldk.rv.ua/depository/konf/I_konf_2016.pdf. – Назва з екрана.
  5. Кондратюк М.М. Соціальні мережі як інструмент взаємодії учасників освітнього процесу у вищому навчальному закладі / М.М. Кондратюк // Формування ефективної моделі управління підприємствами, установами та організаціями : матеріали ІІ наук.-практ. інтернет конф., (2 листоп. 2017 р.). – Рівне : Рівнен. держ. гуманітар. ун-т, 2017. – Режим доступу : https://drive.google.com/file/d/0B3n4beLRg3Sac3dTdzVab2Roa1U/view. Або http://www.conf.dkm.rv.ua/arhiv/2017. – Назва з екрана.
  6. Кондратюк М.М. Комунікаційна стратегія як основа залучення споживачів освітніх послуг / М.М. Кондратюк // Проблеми розвитку документально-інформаційних систем у сучасному інформаційно-комунікаційному середовищі : матеріали ІІ Всеукр. наук.-практ. конф. (м. Рівне, 8 лют. 2018 р.) / ред. кол.: Г.В. Сілкова, Ж.В. Бабенко, М.С. Костенко, Р.М. Крет ; за заг. ред. М.С. Костенко ; наук. консультант Г.М. Швецова-Водка ; Рівнен. держ. гуманітар. ун-т, каф. докум. комунікацій і бібл. справи. — Рівне : РДГУ, 2018. – Режим доступу : http://library.dk.rv.ua/depository/konf/I_konf_2018.pdf. – Назва з екрана.
  7. Кондратюк М. Соціальні мережі як інструмент іміджевого позиціонування вищих навчальних закладів / М. Кондратюк // Інформаційна та бібліотечно-бібліографічна діяльність: теорія, історія, практика : зб. наук. пр. Вип. 2 / Рівнен. держ. гуманітар. ун-т. – Рівне : РДГУ, 2018. – С. 139–143.
  8. Кондратюк М. М. Використання інформаційно-комунікаційних технологій для формування креативного освітнього простору підготовки фахівців документно-інформаціної сфери / М.М. Кондратюк // Прикладні аспекти інформаційного забезпечення та обґрунтування технічних і управлінських рішень : матеріали Всеукр. наук.-практ. конф. студ. та молодих науковців у рамках Всеукраїнського фестивалю науки, 16 трав. 2019 р. – Рівне : РВВ РДГУ. – 2019. – С. 109–111.
  9. Кондратюк М. Візуалізація навчального контенту при підготовці фахівців з інформаційної, бібліотечної та архівної справи / М. Кондратюк // Термінологія документознавства та суміжних галузей знань : зб. наук. праць / КНУКіМ; Ін-т держ. управління і права, кафедра документознавства та інформац. діяльності. – Київ, 2019. – Вип. 11. – С. 70–
  10. Кондратюк М. М. Викладання курсу «Документне фондознавство» в умовах онлайн-навчання / М. М. Кондратюк // Освіта очима молодих : матеріали XIII Міжнарод. наук.-практ. конф. здобувачів вищої освіти і молодих науковців, 26 трав. 2020 р. –Рівне : РВВ РДГУ, 2020.–С.108–109.