Закінчив з відзнакою Рівненський державний гуманітарний університет за спеціальністю «Психологія».

Упродовж 2004–2007 рр. навчався в аспірантурі.

У 2009 р. захистив дисертацію на здобуття наукового ступеня кандидата педагогічних наук за темою «Формування життєтворчих цінностей старшокласників у навчально-виховному процесі педагогічного ліцею».

З 2014 р. – доцент кафедри документальних комунікацій (після реорганізації – кафедри документальних комунікацій та бібліотечної справи). У 2014–2019 рр. – заступник декана з навчально-методичної роботи факультету документальних комунікацій та менеджменту.

Коло наукових інтересів: духовна культура особистості; акмеологічний підхід до діяльності документознавця.

Посилання на наукові профілі: https://scholar.google.com.ua/citations?view_op=new_profile&hl=uk (Google Scholar).

https://orcid.org/0000-0001-9843-789Х (ORCID).

Основні дисципліни, що викладаються:

Діловодство

Основи наукових досліджень

Оргтехніка

Управлінське документознавство та документне забезпечення управлінської діяльності

Проектний менеджмент

HR-менеджмент

Інформаційно-аналітичне забезпечення фінансової і банківської діяльності

Концепції сучасного документознавства

Методологія прикладних документознавчих досліджень

Проблематика наукової діяльності Бордюка В. М. за останні роки розкривається в його публікаціях:

1. Бордюк В.М. Феномен духовності: проблеми концептуалізації в контексті соціального пізнання : метод. рекомендації для проведення тренінгу / В.М. Бордюк, Н.Я. Мервінська. – Рівне : Рівнен. обл. центр перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів держ. влади, органів місцевого самоврядування, держ. підприємств, установ та організацій, 2017. – 24 с.
  2. Бордюк В.М. Методологія та методи прикладних документознавчих досліджень : метод. рекомендації для студ. заоч. форми навч. спец. 029 «Інформаційна, бібліотечна та архівна справа» спеціалізації «Документознавство та інформаційна діяльність» / В.М. Бордюк. – Рівне : РДГУ, 2019. – 16 с.
  3. Бордюк В.М. Основи наукових досліджень : завдання для самостійної роботи студ. спец. 029 «Інформаційна, бібліотечна та архівна справа» спеціалізації «Документознавство та інформаційна діяльність» / В.М. Бордюк. – Рівне : РДГУ, 2019. – 20 с.
  4. Бордюк В.М. Акмеологічний підхід до естетичного виховання студентської молоді / В.М. Бордюк // Оновлення змісту, форм та методів навчання і виховання в закладах освіти : зб. наук. пр. Наукові записки Рівненського державного гуманітарного університету. Вип. 13 (56). Ч. ІІ. – Рівне : РДГУ, 2016. – С. 28–31.
  5. Бордюк В.М. Сутність естетичного виховання студентської молоді / В.М. Бордюк // Тенденції та перспективи розвитку науки і освіти в умовах глобалізації, ХХІІ Міжнарод. наук.-практ. інтернет-конф. : зб. наук. пр. – Переяслав-Хмельницький, 2017. – Вип. 22. – С. 148–152.
  6. Бордюк В.М. Інформаційний менеджмент як ефективна технологія організації управлінської діяльності органів державної влади / В.М. Бордюк // Формування ефективної моделі управління підприємствами, установами, організаціями : матеріали Інтернет-конференції. – Рівне, 2017 – Режим доступу : https://drive.google.com/file/d/0B3n4beLRg3SaUXR6NkgxRHpObjg/view. – Назва з екрана.
  7. Бордюк В. Синергетика управления фундаментальными исследованиями свойств полимеров как путь совершенствования профессиональной подготовки студентов-физиков / Т. Шевчук, В. Бордюк, Н. Бордюк // Education management achievement and the development perspectives. – BALTI, 2018. – P. 74–77.
  8. Бордюк В.М. Особливості інформаційного менеджменту / В.М. Бордюк // Зб. наук. пр. Ін-ту інноваційної освіти. – Київ, 2020. – Вип. 1.