Доцент кафедри економіки та управління бізнесом, директор ПП «АРТ».

Базова освіта: Український ордену дружби народів інститут інженерів водного господарства, 1991 р. (Гідромеліорація, інженер-гідротехнік); Рівненський державний інститут культури, 1999 р. (Менеджмент організацій, економіст-менеджер).

Науковий ступінь:

• кандидат економічних наук, 2009 р.  (00.04 – економіка та управління підприємствами (за видами економічної діяльності, тема дисертації «Управління конкурентоспроможністю торговельних підприємств»)

Вчене звання: доцент кафедри  менеджменту,  2016 р.

Дисципліни, що викладаються: «Маркетинг послуг», «Інноваційний розвиток підприємства», «Міжнародна торгівля».

Автор понад 20 наукових, навчально-методичних праць з питань економіки, маркетингу та менеджменту, основними з яких є:

1. Крикавський Є. В., Самборський І. О., Стрільчук Р.М., Трофімчук О. Р. Стратегічне управління територіальними громадами в умовах макроекономічної нестабільності. Ланцюги постачання: маркетингові та логістичні рішення : монографія / За наук. ред. Є. В. Крикавського, О. В. Дейнеги. Львів-Рівне : Волинські обереги, 2023. С. 75-84.
  2. Трофімчук О. Р. Оцінювання ефективності угод на закупівлю товарів. Глобальні та національні проблеми економіки. Вип. 8. 2015. С. 641-643. URL: http://www.global-national.in.ua/archive/8-2015/135.pdf.
  3. Trofimchuk M. O., Trofimchuk O. R. Evaluation of the modern tendencies in the ukrainian stock market development. Baltic Journal of Economic Studies. № 4. P. 188–198.
  4. Трофімчук О. Р. Особливості банківської діяльності на фондовому ринку України. Проблеми раціонального використання соціально-економічного та природно-ресурсного потенціалу регіону: фінансова політика та інвестиції : зб. наук. праць. Вип. 18. №4. С. 147-153.
  5. Трофімчук О. Р. Організаційно-економічне забезпечення управління ключовими чинниками конкурентоспроможності торговельних підприємств: навч. посіб. Рівне: Редакційно-видавничий центр “Тетіс” МЕГУ ім. академіка Степана Дем‘янчука, 2008. 37 с.
  6. Трофімчук О. Р. Удосконалення стимулювання праці в торговельних підприємствах. Вісник Львівської комерційної академії. 2007. Вип.25.  С. 390–395.
  7. Трофімчук О. Р. Стан конкурентного середовища діяльності торговельних під­при­ємств. Наук. записки Рівненського державного гуманітарного університету. Економіка та менеджмент: Зб. наук. праць. Рівне: РДГУ, 2007. Вип. 2. С. 186-190.
  8. Трофімчук О. Р. Колективна влада покупців в системі конкурентних сил в торгівлі. Економічний вісник. Вип. 1. С. 21-24.
  9. Трофімчук О. Р. Діалектика понять «суб’єкт-об’єкт» малого підприємництва. Вісник Українського державного університету водного господарства та природокористування. Вип. 2 (26). Ч. 1. С. 187-196.
  10. Трофімчук О. Р., Хміль Ф. І.  Вплив постачальників на конкурентну боротьбу в торгівлі. Торгівля, комерція, підприємництво.  Вип.6.  С. 10-15.
  11. Трофімчук О. Мале приватне підприємство в торгівлі як галузеве відобра­ження ринкової трансформації економіки України. Торгівля і ринок України. 2002. Вип.14. Ч. ІІ. С. 289-292.
  12. Трофімчук О.Р. Застосування функціонально-вартісного аналізу для удоско­на­лення управління в нових організаційно-правових формах господарювання. Підприємництво, господарство і право. №7. С. 101-106.