Завідувач кафедри, кандидат біологічних наук, професор

Освіта: Львівський зооветеринарний інститут (ветеринарний лікар, 1975р.), Supreme Certifying Commission of Ukraine  Second academic degree «Doctor of Sciences» (2011р), Рівненський державний гуманітарний університет (біолог, викладач) (2012р.).

Тема дисертаційного дослідження на здобуття наукового ступеня кандидата біологічних наук: «Вплив низькомолекулярних жирних кислот (С56) на процеси ліполізу і літогенезу у свиней» (захист в Українському науково-дослідному інститут фізіології і біохімії  сільськогосподарських тварин у 1982 році).

Працює на кафедрі (раніше кафедра природничих дисциплін і екології) з 1990 року.

Дисципліни: анатомія людини, нормальна анатомія людини, антропологія, фізіологія вищої нервової діяльності, регуляторні системи людського організму.

Автор 164 наукових та методичних праць, 4 навчальних посібників.