Завідувач кафедри, доктор педагогічних наук, професор

Освіта: Рівненський державний гуманітарний університет (вчитель початкових класів і біології, 2000р.), Supreme Certifying Commission of Ukraine  Second academic degree «Doctor of Sciences».

Тема дисертаційного дослідження на здобуття наукового ступеня кандидата педагогічних наук: «Активізація пізнавальної діяльності учнів основної школи у позакласній роботі з біології» (захист у Національному педагогічному університеті імені М.П.Драгоманова у 2008 році).

Тема дисертаційного дослідження на здобуття наукового ступеня доктора педагогічних наук: «Система методичної підготовки майбутніх учителів біології в педагогічних університетах» (захист в Інституті педагогіки НАПН України у 2016 році).

Працює на кафедрі з 2014 року.

Дисципліни: шкільний курс з біології, методика навчання біології у вищій школі, методика навчання біології та основ здоров’я, інноваційні технології навчання біології та основ здоров’я, натуралістична робота в закладах освіти, методика проведення екскурсій з біології, позакласна робота з біології.

Автор більше 300 наукових, методичних праць, монографій та навчальних посібників.