кандидат педагогічних наук, доцент

Освіта:  Волинський державний університет ім. Лесі Українки (вчитель географії і біології, 1997р.).

Тема дисертаційного дослідження на здобуття наукового ступеня кандидата педагогічних наук: «Формування екологічної свідомості старшокласників у навчально-виховному процесі загальноосвітніх навчальних закладів» (захист в Миколаївському національному університеті ім. В.О. Сухомлинського у 2010 році).

Працює на кафедрі з 2007 року.

Дисципліни: географія рослин, промислові тварини, анатомія та фізіологія нервової системи, фізіологія людини і тварин.

Автор 74 наукових та методичних праць, 2 колективних монографій, 4 навчальних посібників.