кандидат педагогічних наук, доцент

Освіта:  Волинський державний університет імені Л.Українки (вчитель біології, географії, 1990 р.).

Тема дисертаційного дослідження на здобуття наукового ступеня кандидата педагогічних наук: «Формування екологічної вихованості учнів основної школи у процесі дослідницької діяльності з екології у загальноосвітніх навчальних закладах» (захист в Уманському державному педагогічному університеті імені Павла Тичини у 2014 році).

Працює на кафедрі (раніше кафедра природничих дисциплін і екології) з 1991 року.

Дисципліни: основи генетики, біотехнологія, біогеографія, зоогеографія, клітинна біотехнологія та генетичний аналіз.

Автор 93 наукових та методичних праць.