кандидат біологічних наук, доцент

Освіта:  Волинський національний університет ім. Лесі Українки (магістр біології, 2010р.).

Тема дисертаційного дослідження на здобуття наукового ступеня кандидата біологічних наук: «Екологічний стан річки Стир в умовах антропогенного навантаження у межах Рівненської області» (захист в Інституті екології Карпат Національної академії наук України у 2018 році). Пройшла стажування в Університеті ім. Марії Кюрі-Склодовської м. Люблін (Польща) (у 2019 р.).

Працює на кафедрі з 2007 року.

Дисципліни: анатомія людини загальна та вікова, анатомія, фізіологія дітей з основами генетики, вікова фізіологія і валеологія, основи раціонального харчування.

Автор 25 наукових та методичних праць, 2 навчальних посібників.