кандидат ветеринарних наук, професор

Освіта:  Львівський зооветеринарний інститут (ветеринарний лікар, 1973р.).

Тема дисертаційного дослідження на здобуття наукового ступеня кандидата ветеринарних наук: «Епізотичне значення атинових мікобактерій в зоні Західного Полісся УССР і розробка методів диференціації туберкулінових реакцій УВРХ» (захист у Воронежському сільськогосподарському інституті імені Глінки у 1989 році). У 1994 р. за вклад у розвиток вітчизняної та світової науки-фтизіатрії обраний членом Нью-Йоркської міжнародної академії наук.

Працює на кафедрі (раніше кафедра природничих дисциплін і екології) з 1996 року.

Дисципліни: основи етології, мікробіологія з основами вірусології, цитологія, гістологія з основами ембріології, зоопсихологія з основами етології, адаптогенез в біологічних системах.

Автор 85 наукових та методичних праць, 1 підручника, 2 навчальних посібників.