для здобувачів вищої освіти освітнього ступеня бакалавр (2,3,4 курсів) на 2019-2020 н.р.


За\п

Назва дисципліни

Викладач

Семестр

К-cть
кредитів

Робоча програма,
силабус 
в PDF

Дошкільна освіта 4 р.н.

         1.          

Педагогіка раннього дитинства

Шадюк О.І.

3

4

         2.          

Методика ознайомлення з соціальним довкіллям

Марчук Г.В.

6

3

         3.          

Методика навчання другої мови

Козлюк О.А.

5

3

         4.          

Логоритміка та ігри  в логопедичній роботі

Руденко Н.М.

6

4,5

         5.          

Логопедія з методикою

Косарєва Г.М.

5,6

8

         6.          

Інклюзивна освіта

Марчук Г.В.

5

4

         7.          

Інноваційні педагогічні технології в дошкільній освіті

Дичківська І.М.

7

4

         8.          

Організаційна і методична робота в закладах дошкільної освіти

Кузьмук Л.І.

7

4

         9.          

Фізична реабілітація та логопедична гімнастика

Юрчук О.І.

7

4

Дошкільна освіта 2 р.н.

       10.        

Інноваційні педагогічні технології в дошкільній освіті

Дичківська І.М.

4

4

       11.        

Методика ознайомлення з соціальним довкіллям

Марчук Г.В.

2

3

       12.        

Методика навчання другої мови

Козлюк О.А.

3

3

       13.        

Теорія та методика співпраці з родинами

Шадюк О.І.

4

4

       14.        

Організаційна і методична робота в закладах дошкільної освіти

Кузьмук Л.І.

4

4

Дошкільна освіта 3 р.н.

       15.        

Методика ознайомлення з соціальним довкіллям

Марчук Г.В.

2

3

       16.        

Інноваційні педагогічні технології в дошкільній освіті

Дичківська І.М.

4

4

       17.        

Методика навчання другої мови

Козлюк О.А.

3

3

       18.        

Теорія та методика співпраці з родинами

Шадюк О.І.

4

4

       19.        

Організаційна і методична робота в закладах дошкільної освіти

Кузьмук Л.І.

4

4

Спеціальна освіта

       20.        

Фізична реабілітація та логопедична гімнастика

Юрчук О.І.

3

4

       21.        

Корекційна андрагогіка

Косарєва О.І.

3

3

       22.        

Образотворче мистецтво та трудове виховання з методикою

Янцур Л.А.

4

3

       23.        

Логоритміка з методикою викладання

Руденко Н.М.

5

3

       24.        

Дитяча практична психологія

Руденко Н.М.

5

3

       25.        

Ігри в логопедичній роботі

Войтович О.В.

5

3

       26.        

Корекційно-реабілітаційні служби та правове забезпечення

Войтович О.В.

5

3

       27.        

Основи психоконсультування, психотренінгу та психокорекції осіб з ТПМ

Косарєва О.І.

6

6

       28.        

Психолого-педагогічна діагностика та відбів дітей у спеціальні установи

Войтович О.В.

7

3

       29.        

Основи патопсихології та психотерапія

Войтович О.В.

7

3

       30.        

Інклюзивна освіта

Марчук Г.В.

8

4


для здобувачів вищої освіти освітнього ступеня магістр на 2019-2020 н. р.


За\п

Назва дисципліни

Викладач

Семестр

К-сть
кредитів

Робоча програма, силабус в PDF

Дошкільна освіта

           1.          

Практикум з логопедії

Косарєва Г.М.

1

3

           2.          

Клініка інтелектуальних порушень

Одолінський В.Г.

2

4

           3.          

Основи психокорекції та психогігієни дітей з порушеннями мовлення

Косарєва О.І.

2

2

           4.          

Психологія виховання та навчання дітей з затримкою психічного розвитку

Руденко Н.М.

3

3

Спеціальна освіта

           5.          

Психологія виховання та навчання дітей з затримкою психічного розвитку

Руденко Н.М.

2

4

           6.          

Психолого-педагогічний супровід родини, яка виховує дитину з особливими освітніми портебами

Косарєва О.І.

2

3

 

Back to top