До 205-річчя з дня народження Т. Г. Шевченка на факультеті української філології РДГУ відбулося розширене засідання неологічної лабораторії «NEOLEX-Рівне», ініціатором якого стала Галина Миколаївна Вокальчук – доктор філологічних наук, професор кафедри української мови імені проф. К. Ф. Шульжука. Вітальне слово виголосив голова осередку НТШ у Рівному проф. А. Я. Бомба.

Учасники засідання говорили про Тараса Шевченка як творця нових слів того часу, труднощі та перспективи лексикографічної інтерпретації його новотворів, наголосили на звʼязку словотворчих традицій в літературній спадщині різних поколінь. У новому аспекті проаналізувати  творчість поета допоможе проведений на засіданні психолінгвістичний експеримент «Авторські лексичні новотвори Т. Г. Шевченка». Дружня, невимушена атмосфера заходу залишила теплі спогади про видатного українця, який зробив неоціненний внесок у становлення і розвиток не лише української літератури та мови, а й усієї української нації.