24.09.2020                                                          12.00

ЗАСІДАННЯ ВЧЕНОЇ РАДИ РДГУ

Актова зала
(вул. Пластова, 31)

Порядок денний

1. Затвердження нового складу членів Вченої ради РДГУ та обрання голови Вченої ради

2. Про перспективи ліцензійно-акредитаційної політики університету

Доповідає: проф. Пелех Ю.В. – проректор з науково-педагогічної та навчально-методичної роботи.

3. Підсумки вступної кампанії до РДГУ у 2020 році

Доповідає: доц. Левчук В.В. – відповідальний секретар приймальної комісії.

4. Різне

Регламент засідання:

доповідачі – 10 хв.,
співдоповідачі – до 7 хв.,
виступаючі – до 5 хв.

Колектив художньо-педагогічного факультету і кафедри образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва глибоко сумує з приводу великої втрати  17 вересня 2020 року відійшов у вічність  довголітній працівник університету, кандидат філологічних наук, професор Шевчук Степан Іванович (25.11.1944-17.09.2020)
Шевчук Степан Іванович ― кандидат філологічних наук, професор, заслужений працівник культури України, відмінник освіти, лауреат республіканської премії ім. Павла Чубинського. За активну просвітницьку діяльність, особистий внесок у справі патріотичного виховання молоді нагороджений Почесною грамотою обласної ради та пам'ятним знаком. За заслуги з відродження духовності в Україні та утвердження Помісної Української Православної церкви нагороджений Орденом Христа Спасителя. 
Народився Степан Іванович 25 листопада 1944 року у сім’ї священика. Вищу освіту здобув (1965-1969) в Рівненському державному педагогічному інституті отримавши диплом з відзнакою.
Працював завідувачем кафедри фольклору та народного співу, проректором з наукової та творчої роботи Рівненського державного інституту культури; завідувачем кафедри українознавства, згодом кафедри образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва, директором Інституту мистецтв Рівненського державного гуманітарного університету.
Степан Іванович був чудовою, доброю людиною, досвідченим педагогом, плідним науковцем, мудрим талановитим керівником, доброзичливим колегою, зразковим сім’янином. Підтримував у колективі гуманні взаємини, постійно сприяв розвитку творчої атмосфери в університеті, завжди спонукав обдаровану молодь до мистецького зростання та утверджував християнські цінності.
Висловлюємо щирі співчуття родині та близьким!
Вічна пам’ять!

До уваги студентів І курсу освітнього ступеня «Бакалавр» та «Магістр»
художньо-педагогічного факультету!
Деканат щиро вітає вас зі вступом до університету та запрошує на зустріч з факультетом та кафедрами, яка відбудеться 15.09.2020р. о 9.30 (бакалаври) та об 11.00 (магістри) за адресою: вул. С.Бандери, 12 (навчальний корпус №1).

Back to top