Опублікувано традиційний рейтинг світових університетів за рівнем їх присутності в мережі Webometrics Ranking of World’s Universities. Оцінили змістовність та інформаційність web-сайтів.

Загалом, рейтинг охоплює понад 12 тисяч університетів та навчальних закладів з усього світу, з них 320 закладів вищої освіти з України.

Рейтинг враховує кількість проіндексованих пошуковими системами сторінок сайту навчального закладу, зовнішні посилання на нього, цитованість ресурсу, завантажені на сайт файли та інші показники.

Згідно з результатами Рівненський державний гуманітарний університет посів 91 місце.

За матеріалами сайту https://osvitoria.media

У 2019 році абітурієнти будь-яких ВНЗ можуть отримати грант на навчання у розмірі 10 тисяч гривень у рамках проекту фінансової допомоги обдарованій молоді “Доступна освіта 2019”.

Грант є фінансовою допомогою, яка видається представникам талановитої молоді для оплати частини навчання. Допомога надається переможцю конкурсу статей на IT-тематику, та має цільове призначення, тому не може бути видана готівкою.

Автору, який надіслав найкращу статтю, кошти перераховуються на рахунок обраного ним ВНЗ. Учасники, які посіли 2 та 3 місця, отримують заохочувальні подарунки від організаторів конкурсу: компаній Barb.ua -  https://barb.ua/education-grant та SiteClinic - https://siteclinic.ua/education-grant/.

Оцінка робіт проводиться незалежним експертним журі, у яке входять і представники зазначених компаній. Таким чином забезпечується неупереджена оцінка конкурсних матеріалів. Ознайомитися з детальними умовами конкурсу можна за вищевказаними посиланнями на сайтах організаторів.

Умови конкурсу передбачають необхідність заповнення форми на сайті однієї з вказаних компаній, а також відправку конкурсної статті. Важливо: матеріал має бути унікальним, статті, які були опубліковані раніше - не допускаються до оцінювання журі. Для контролю оригінальності застосовується антиплагіат-система, яка виявляє інформацію, що не належить учаснику конкурсу.

Подати заявки та конкурсні тексти можна до 25 серпня 2019 року включно, переможців оголосять 3 вересня цього року.

Запрошуємо молоді таланти до участі в конкурсі та бажаємо творчих успіхів!

З 30 липня по 4 серпня 2019 року в м. Загребі (Хорватія) вперше відбудеться Студентський чемпіонат Європи з єдиноборств під егідою Європейської університетської спортивної асоціації (EUSA). Національна збірна України з кікбоксингу WAKO візьме участь у події від European University Sports Association. У складі національної збірної участь у змаганнях візьме студент Рівненського державного гуманітарного університету Олексій Пашков.

 

Back to top