У суботу, 8 червня 2019р., було завершено  чергову благодійну акцію для вихованців Рівненського обласного спеціалізованого будинку дитини, ініційовану Волонтерським центром «Від серця до серця» у межах діяльності Регіонального комплексного науково-методичного центру інноваційних технологій освітнього процесу (Директор Центру Р– доктор педагогічних наук, професор, завідувач кафедри теорії і методики виховання РДГУ  Петренко Оксана Борисівна).

Ще у квітні студентами педагогічного факультету були зібрані кошти на виготовлення дитячого автобуса на спортивний майданчик будинку дитини, а 8 червня  2019 р. майбутні вчителі початкових класів  Какава Валентина, Підганюк Олена (ПІ-21) та майбутній логопед  Наталія Потер його розфарбували, перетворивши у «веселий автобус» для діток, який даруватиме їм багато позитивних емоцій, радості, дитячого щастя.  

Ми, викладачі кафедри теорії і методики виховання РДГУ, щиро радіємо, що наші студенти  є добрими, щирими, милосердними та чуйними  людьми.

Висловлюємо щиру подяку батькам студентів педагогічного факультету РДГУ, які долучилися до акції,  за виховання дітей, які є взірцем і прикладом для наслідування!

Запрошуємо усіх небайдужих долучатися до діяльності нашого волонтерського центру. Завдяки кожному з нас щасливішою може стати хоча б одна дитина, обділена батьківською теплотою, увагою та любов’ю!

Разом  ми зможемо цей світ зробити хоч трішечки добрішим і кращим!

Стартував всеукраїнський конкурс серед студентів «Розумним Бути Модно». За перемогу в даному конкурсі передбачаються нагороди у вигляді гранів на оплату навчання. Запрошуємо студентів Рівненського державного гуманітарного університету (РДГУ) приєднатися до участі, поборотися за переможні місця та винагороди:

 • 1-е місце – грошовий грант на оплату річного навчання;
 • 2-е місце – грошовий грант на оплату навчання за 6 місяців;
 • 3-є місце - грошовий грант на оплату 3 місяців навчання.

Учасникам и конкурсу можуть стати студенти всіх факультетів та курсів Рівненського державного гуманітарного університету, які навчаються на контрактній основі або за державним замовленням.

*Студенти державного замовлення в разі перемоги отримають гранти у вигляді стипендій, відповідно до оплати навчання на курсі.

Правила та вимоги конкурсу «Розумним Бути Модно»

Учасникам конкурсу пропонується написати науково-дослідне есе на задану тематику та по визначеним напрямкам здобуття освіти.

Головна тема для проведення дослідження:

«Україна: проблеми та напрямки їх вирішення на шляху до інтеграції в ЕС»

До розгляду конкурсантам пропонується обрати самостійно предмет дослідження. На думку студента, обране питання має бути актуальним та розкривати головне питання по одному чи декільком напрямкам:

 • Економіка;
 • Менеджмент;
 • Маркетинг;
 • Психологія;
 • Політологія;
 • Журналістика.

Дослідження має оформлюватися в електронному документі (.doc). Форма викладення довільна (есе). В роботі обов’язково мають бути присутні: чітке формулювання питання, конструктивні та підкріпленні аргументами пропозиції щодо способів покращення предмету дослідження, ємкий змістовний висновок.

Ідея конкурсу – надання студентам можливості виразити своє особисте ставлення до головного питання, його погляди та думки щодо покращень. Саме тому велика увага приділятиметься самостійності написання роботи:

З метою запобігання копіювання матеріалів з відкритих джерел, надіслані роботи будуть проходити перевірку унікальності. Рекомендовані значення унікальності та рерайтингу - >85%.

Ознайомитися більш детально з інформацію щодо правил написання, оформлення та змісту робіт - за посиланням.

Виконані роботи надсилаються для оцінювання на пошту Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., з поміткою у темі «На Конкурс».

Терміни проведення конкурсу:

 • Конкурс стартує з 27.05.2019.
 • Прийом конкурсних робіт розпочинається 25.06.2019 р.
 • Deadline – 30.09.2019 р.
 • Оцінювання конкурсних робіт експертною радою - до 20.10.2019.
 • Оголошення переможців – 23.10.2019 року.

Конкурс «Розумним Бути Модно» проводиться за ініціативи міжнародної компанії «Open Media Group» та за партнерської підтримки:

 • likar.info - Інформаційний портал про здоров'я та медицину;
 • e-kvytok.kiev.ua - Сервіс продажу авіаквитків, жд квитків, автобусних білетів;
 • uaua.info - Інформаційний портал для батьків про дітей;
 • nadra.com.ua - Сервіс підбору кредитів онлайн, мікрокредитів.

У межах укладеної угоди про спрівробітництво вже другий рік поспіль Центр міжнародних відносин та роботи з іноземними студентами РДГУ співпрацює  із Центром іноземних мов (Університет Економіки у м.Бидгощ, Республіка Польща), офіційне представницво якого знаходиться у м. Франкфурт-на-Майні (Німеччина).

У результаті налагодженого партнерства більше 30 викладачів РДГУ вже отримали свої сертифікати про знання польської мови на рівні В2. Однак ми не зупиняємося на досягнутому та пропонуємо усім охочим складати іспит на рівень В2 не лише з польської, а й з англійської, німецької та французької мов. Запрошуємо до співпраці усіх викладачів РДГУ та західного регіону України.

Принагідно інформуємо Вас про те, що сертифікати про знання іноземної мови - безстрокові, визнані у всьому світі та МОН України. До того ж, вартість складання іспиту з іноземної мови була знижена до 30 євро у зв'язку з надійним партнерством РДГУ та нашою сумлінною роботою. 

За більш детальною інформацією звертайтесь до Центру міжнародних відносин та роботи з іноземними студентами РДГУ: м. Рівне, вул. Степана Бандери, 12, РДГУ, 38 каб., моб.тел. +380 68 959 88 76; e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Шановні студентки, маємо для вас чудову новину!

Ми запускаємо Спільноту #ДівчатаSTEM з мережею філіалів по всій Україні!

Відтепер, кожна дівчина, яка цікавиться технологічними спеціальностями матиме змогу долучитися до STEM-філіалу у власному навчальному закладі, реалізовувати STEM-проекти та створювати мережу талановитих дівчат у своєму селі чи місті.

Якщо ви активні представниці закладів вищої освіти, маєте безліч цікавих ідей зі STEM, горите їхнім втіленням та хочете вплинути на збільшення кількості дівчат у технологічних спеціальностях - тоді цей шанс точно для вас! Основна діяльність філіалів буде скерована на впровадження та підвищення обізнаності про STEM як провідний підхід до навчання в Україні.

Зареєструйте свій заклад вже сьогодні!

Для участі необхідно:

Протягом червня заповнити реєстраційну заявку на сайті: https://girls-stem.org/zareiestruvati-filial

Вказати власну мотивацію участі у Спільноті;

Написати ключові результати, яких ви хочете досягти до кінця 2019 року;

На основі заповнених заявок організатори оберуть та надішлють рекомендації філіалам, а також включать філіали до спільноти #ДівчатаSTEM

Більше інформації про ініціативу на сайті Дівчат STEM:

https://girls-stem.org/polozhennya

Координатор проектів ОБСЄ в Україні з радістю відкриває конкурс заявок на Літню школу для майбутніх соціальних працівників та психологів, яка відбудеться з 16 по 19 липня 2019 року.
До участі в літній школі запрошуються студенти старших курсів вищих навчальних закладів за напрямком підготовки працівників соціальної сфери та психологів. Заявки будуть розглянуті на конкурсній основі. Перевага надаватиметься кандидатам, які представлять Сертифікат про проходження онлайн курсу «Протидія торгівлі людьми в Україні» (курс розміщений на сайті EdErahttps://courses.ed-era.com/courses/course-v1:EdEra_OSCE+ST101+ST101/about)Всі апліканти повинні до 18 червня 2019 року включно написати мотиваційний лист (не більше 500 слів) із зазначенням мети участі у заході та очікувань від нього та заповнити Гугл форму (https://forms.gle/44bncsHUFQUm7xsJ8)Про результати відбору успішних кандидатів буде поінформовано до 25 червня 2019 року.
Успішним кандидатам буде відшкодовано витрати на проїзд до та з місця проведення Літньої школи в Івано-Франківській області. Проживання та харчування забезпечуються організаторами. Успішні кандидати будуть додатково поінформовані про точне місце проведення та інші деталі Літньої школи.
Захід організовується в рамках проекту Координатора проектів ОБСЄ в Україні  «Поширення Національного механізму взаємодії суб’єктів, які здійснюють заходи у сфері протидії торгівлі людьми,  в Україні», що реалізується за фінансової підтримки урядів Канади та США. Загальною метою проекту є посилення спроможності органів державної влади у сфері протидії торгівлі людьми, а також посилення спроможності державних органів та громадських організацій надавати відповідну допомогу постраждалим від торгівлі людьми.
Протягом чотирьох днів учасники заходу матимуть можливість отримати додаткові знання у сфері протидії торгівлі людьми, зокрема, що стосується тенденцій та ризиків даної проблеми, шляхів уникнення потрапляння в такі ситуації та про наявні можливості отримання допомоги. Учасників також буде ознайомлено з кращими практиками протидії торгівлі людьми в регіоні ОБСЄ та роботи соціальних працівників та психологів при наданні соціальних послуг та допомоги постраждалим.
Приєднуйтесь до нас!

Рівненський державний гуманітарний університет та Головне територіальне управління юстиції у Рівненській області 29 травня 2019 року підписали Меморандум про співробітництво. Платформою для співпраці є Освітньо-ресурсний центр кафедри педагогіки початкової освіти РДГУ.

Ректор Рівненського державного гуманітарного університету професор Руслан Постоловський та начальник Головного територіального управління юстиції у Рівненській області Оксана Сальчук підписали документ про подальшу співпрацю в освітній сфері. Метою цього Меморандуму є співпраця та обмін інформацією і досвідом, здійснення наукової та практичної діяльності у сфері освіти, захисту прав та свобод людини і громадянина на основі рівноправності, взаємної вигоди, дотримання загальноприйнятих норм і принципів.

Нагадаємо, що викладачі кафедри педагогіки початкової освіти спільно з представниками управління юстиції неодноразово проводили заходи у формі відкритого діалогу, тренінгів для студентів РДГУ.

Дякуємо Головному територіальному управлінню юстиції у Рівненській області за відкритість і готовність до співпраці! Сподіваємося на спільні зустрічі, семінари, конференції, створення майданчиків для професійного спілкування, роботи науковців, практиків та студентів.


 

Back to top