24 вересня 2022 року у Рівному відбувся Регіональний розвитковий ФОРУМ Rivne IT Education Forum 2022: “IT освіта в умовах воєнного стану", метою якого є спільний розвиток регіонального ІТ-потенціалу та бізнес-спроможностей в умовах воєнного стану. Подія є початком серії подібних партнерських заходів #RivneEduTalks від Rivne IT Education спільно з Рівненським державним гуманітарним університетом за сприяння UKRSIBBANK BNP Paribas Group та за інформаційної підтримки Асоціації “IT Ukraine”.

Форум став майданчиком для нових знайомств, пошуком точок дотику для подальших спільних IT-проєктів, та обміном досвідом.

Про роль ІТ Асоціації в оновленні бізнесу та розвитку ІТ-освіти розповів виконавчий директор Асоціації “ІТ Ukraine” - Костянтин Власюк в режимі онлайн підключення.

У панельній дискусії з керівником департаменту освіти і науки Рівненської ОДА Петром Коржевським та регіональними закладами освіти обговорили:

Виклики воєнного стану та можливості закладів ІТ-освіти в регіоні.

Функціонування освітнього середовища закладів освіти в умовах сьогодення.

Актуалізація навчальних програм та посилення практичної підготовки майбутніх ІТ-фахівців.

Приємним сюрпризом став приїзд делегації Волинського національного університету імені Лесі Українки в особі декана факультету інформаційно-комунікаційних технологій та математики Світлани Яцюк, яка взяла активну участь у панельній дискусії та виступила з ініціативою тіснішої співпраці між нашими університетами, яку закріпили у відповідному договорі.

Другим блоком Форуму стала презентація кейсів у тематиках:

Релокація закладів ІТ-освіти.

Робота з дітьми молодшої та середньої групи в закладах неформальної ІТ-освіти.

ІТ-Освіта для демобілізованих та внутрішньо переміщених осіб.

Дякуємо усім учасникам Форуму за активну участь, а саме: IТ Ukraine Association, Департамент освіти і науки Рівненської ОДА, STEM-школа (м.Вугледар, Донецька обл.), Uprise Academy, Освітній простір Юлії Семенюк, IT школа OxIT від компанії Internet Devels, Yellow Recruiting Company, Do Teams, MVCOM, Рівненський центр професійно-технічної освіти державної служби зайнятості, Міжнародний економіко-гуманітарний університет імені Степана Дем'янчука, Волинський національний університет імені Лесі Українки, Рівненський фаховий коледж Національного університету біоресурсів і природокористування, Національний університет водного господарства та природокористування, Рівненський економіко-технологічний фаховий коледж НУВГП.

Регіональний розвитковий ФОРУМ “Rivne IT Education 2022” об’єднав заклади освіти, владу та бізнес для створення сприятливих умов у регіоні релокованим бізнесам в галузі ІТ та закладам ІТ-освіти, виявили потенційні можливості кожного учасника освітнього простору Рівненщини. Подальші кроки, спільні проекти та допомогу один одному, домовились спільно втілювати на платформі об'єднаної спільноти Rivne It Education. Нові події #RivneEduTalks сприятимуть цьому.

Очікуйте анонсів про події та новин спільноти ІТ-освіти!

У цьому році наша студентська родина поповнилась на близько 100 здобувачів вищої освіти.
З вітальним словом до першокурсників та їх батьків звернулись перший проректор професор Павелків Р. М. та декан факультету професор Павелків В. Р.
Про захопливе, цікаве, розвиваюче життя на факультеті розповіла в.о. голови ГО « Студентська рада» та в.о. студентського декана ППФ Тетяна Василюк.
Після офіційних урочистостей наших здобувачів тепло зустрічали зустріли на кафедрах завідувачі та члени кафедр, де ознайомили з особливостями та специфікою здобуття спеціальностей психолого-природничого факультету.
Щиро вітаємо Вас, наше юне студентство!
Разом до нових цілей і нових перемог!

Студактив факультету історії, політології та міжнародних відносин РДГУ разом з деканом Валерієм Шеретюком і заступником декана з виховної роботи Тетяною Карпухіною, за підтримки ректора проф. Руслана Постоловського 14 вересня завітали у гості до діток в КЗ "ОБЛАСНИЙ ЦЕНТР СОЦІАЛЬНО-ПСИХОЛОГІЧНОЇ РЕАБІЛІТАЦІЇ ДІТЕЙ" РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ. За зібрані студентами та викладачами факультету кошти було придбано три планшети, які було подаровано дітям для забезпечення навчання в онлайн режимі.

 На завершення зустрічі вихованці закладу, яким ми опікуємся не перший рік, отримали солодкі подарунки, мильні бульбашки та маленькі іграшки-сувеніри, які зробила власноруч наша активістка. Дякуємо нашим спонсорам за  фінансову підтримку, а діткам за активність!   Хочеться відзначити подякою працівників закладу за відкритість до співпраці та теплу зустріч. Разом із дітьми ми чудово і весело провели час. Ми вирішили, що наступного разу ми знову завітаємо у гості до дітей з культурною програмою і подарунками. А директору закладу  Сергію Якобчуку, який як доброволець захищає нашу землю від окупантів, побажати перемоги та як найшвидшого повернення до своїх обов`язків в дитячому будинку.

 

У рамках Європейського тижня спорту до здобувачів першого курсу педагогічного факультету спеціальностей 017 «Фізична культура і спорт» та 014.11 “Середня освіта (фізична культура)” завітав голова Відділення національного олімпійського комітету України в Рівненській області, директор обласного комунального закладу «Спорт для всіх» Микола Васильович Петренчук, який репрезентував їм проєкт «Олімпійська книга».

Зустріч проходила у читальному залі №1 і розпочалась з ознайомлення майбутніх фахівців сфери фізичної культури спорту з численними фізкультурно-масовими заходами, які організовуються на теренах області для всіх категорій населення. Більш детально він зупинився на ідеї та змісті проєкту НОК України «Олімпійська книга». Окрім цього, було проведено “Олімпійську вікторину”.

Завершилась зустріч врученням цікавих популярних та фахових видань для бібліотеки університету та олімпійської символіки, яку отримав завідувач кафедри теорії і практики фізичної культури і спорту, професор Вадим Кирилович Кіндрат.

Впродовж вересня 2022-2023 навчального року наукова бібліотека ознайомила студентів-першокурсників усіх факультетів з основами інформаційної культури. В рамках проведених заходів студенти отримали необхідну інформацію на допомогу освітньому процесу :

  • головний бібліотекар Буравкова Л.М. ознайомила студентів із діяльністю наукової бібліотеки, її провідними напрямами роботи, фондами, електронними та традиційними інформаційно-пошуковими системами (електронним каталогом, базами даних, Інституційним репозиторієм РДГУ тощо);
  • працівники читального залу періодичних видань Степанюк І.С. та Кучерук І.М. провели огляд фахових видань за профілем обраних спеціальностей;
  • працівники читального залу №1 Братащук О.В. та Радюк Г.П. ознайомили студентів з правилами користування науковою бібліотекою, організацією обслуговування користувачів.

Увазі присутніх студентів був представлений відеофільм «Наукова бібліотека РДГУ реалізує ваше право на інформацію», створений авторським колективом наукової бібліотеки, який підсилив сприйняття відомостей про її інформаційні можливості на допомогу освітньому та науковому процесам РДГУ.

 

15 вересня 2022 р. на факультеті історії, політології та міжнародних відносин  РДГУ відбулося знайомство зі студентами 1 курсу спеціальностей «Середня освіта. Історія», «Історія археологія», «Політологія» та «Міжнародні відносини».

У святковій, гостинній атмосфері деканат, завідувачі кафедр, куратори та  студактив привітали першокурсників зі вступом до університету. Зустріч розпочалася із знайомства студентів з університетом і факультетом, з їхньою історією, структурою, особливостями навчального процесу. Втім самим цікавим для вступників, звісно, були розповіді про життя факультету: виховне, спортивне, дозвілеве, усі ті сторони студентського буття, які скрашують освітній процес, наповнюють його радісними фарбами, допомагають розкривати юним історикам, археологам, політологам та міжнародникам усі їхні здібності.

Зустріч завершилася спільною фотосесією, після якої перший курс був запрошений до аудиторій, де розпочалася для них перша «пара» навчального процесу.

Зі стартом вас першокурсники! Нехай студентські роки на нашому факультеті нашого університету стануть найяскравішою сторінкою вашого освітнього, особистісного поступу і закладуть підвалини для успішної реалізації ваших талантів у майбутньому!

Слава Україні!

Героям слава!

Back to top