На факультеті документальних комунікацій та менеджменту відбувся  п’ятий традиційний конкурс «Студент року – 2019», де  визначили найкращих студентів у навчанні, науковій, громадській, творчій, професійній  діяльності,  спорті.   

На конкурсі були присутні:  декан факультету проф. І.А. Юхименко-Назарук, заступник декана з виховної роботи доц. О.Р. Савченко, завідувачі кафедрами:  доц. Г.В.Сілкова (кафедра  документальних комунікацій та бібліотечної справи),  доц. С.В. Барановський (кафедра економічної кібернетики), доц. Т.М. Микитин (кафедра менеджменту), доц. Л.В. Заглинська (кафедра економічної теорії).     

Дипломантами конкурсу стали: О.Гунько та С. Мельничук  (номінація «Лідер фахової підготовки»). Д. Харчук, Т. Федас, Т. Марченко, В. Ткач  («Професійне досягнення року»),  Ю. Толкачова («Переможець олімпіади з інформаційних технологій»),  Г. Бойко, А. Заєць, А. Фойна, І. Комісарчук, О. Ящук. («Громадський активіст року»),  А. Бичковський та  Б. Лещик. («Спортивне досягнення року»), О.Куліш та А. Марчук («Розробник інформаційно-рекламних продуктів»), О. Гоман, А. Ющук,  Т.Коновалова («Творче досягнення року»), Т.Ковальова. («Міс самовдосконалення»), А. Демчук та М. Рубежанський («Ведучі року»), А. Гук-Лавренчук («Міс ДКМ»),  Д.Морозова, О.Монюк., В.Славута, А.Бондарчук («Першокурсник – творче відкриття»).    

Конкурсна програма була підготовлена за підтримки декан факультету, професора І.А. Юхименко-Назарук заступником декана з виховної роботи доцентом О.Р. Савченко,   доцентами кафедри документальних комунікацій та бібліотечної справи Т.І. Черніговець і  О.В. Крет, викладачем кафедри  документальних комунікацій та бібліотечної справи М.М. Кондратюк.  

10 грудня 2019 р. у Рівненському державному гуманітарному університеті проведено засідання спеціалізованої вченої ради Д 47.053.01, на якому відбувся публічний захист дисертації на здобуття наукового ступеня кандидата педагогічних наук СІГЕТІЯ ІГОРЯ ПЕТРОВИЧА «Розвиток готовності педагогічних працівників до інформаційно-управлінської діяльності в системі післядипломної освіти»

за спеціальністю 13.00.04 – теорія і методика професійної освіти.

Науковий керівник:

кандидат філологічних наук, доцент ТИМОШЕНКО ЮРІЙ ВАСИЛЬОВИЧ, доцент кафедри педагогіки вищої школи і освітнього менеджменту, Черкаський національний університет імені Богдана Хмельницького

Офіційні опоненти:

КУЧАЙ О. В., д. пед. н., доцент  (Національний університет біоресурсів і природокористування України),

ХУДЕНКО О. М., к. пед. н. (КВНЗ «Херсонська академія неперервної освіти» Херсонської обласної ради)

Матчі проходитимуть в класичному режимі соло, дуо та сквад.

Використання трігерів та інших технічних засобів ( окрім гарнітури), додаткового програмного забезпечення (читів та ін.) ЗАБОРОНЯЄТЬСЯ!!!

Переможці турніру в кожній категорії (соло, дуо, сквад) отримають гарантовані призи та нагороди.

Реєстрація - 17:45

Початок - 18:00

При собі мати мобільний телефон з інтернетом та хороший настрій.

За довідками звертатися за номером

+380971863305

Ваша ГО "Студентська Рада РДГУ"

#pubg

#pubg_mobile

#cybersport

#tournament

Традиційно впродовж більше деcяти років на Рівненщині проводиться обласний огляд-конкурс на кращий гуртожиток. У яких умовах живуть студенти гуртожитках, про стан збереження майна, забезпечення пожежної безпеки та санітарно-гігієнічних умов, а також про організацію самопідготовки й дозвілля, формування навичок здорового способу життя студентської молоді, дізнавалась комісія Управління освіти і науки РОДА. У цьогорічному огляді-конкурсі взяли участь 24 гуртожитки закладів вищої освіти.

Підведення підсумків та нагородження призерів ІІ етапу обласного огляду-конкурсу на кращий студентський гуртожиток у 2019 році відбулось 11 грудня у Рівненському будинку вчених.

Серед гуртожитків університетів (відокремлених структурних підрозділів університетів) І місце здобув колектив гуртожитку № 2 Рівненського державного гуманітарного університету.

Рівненський державний гуманітарний університет здобув перемогу другий рік поспіль!

Ми гордимось НАШИМИ здобутками!!!

За матеріалами сайту www.rvosvita.org.ua.

Чергову перемогу здобула наша збірна команда з баскетболу у календарному матчі відкритого Кубку міста Рівне серед чоловічих команд сезону 2019/2020 рр. Незважаючи на те, що наша команда була не в оптимальному складі, оскільки через проблеми зі здоров’ям були відсутні декілька гравців, наші хлопці досить вдало розпочали поєдинок і до середини першого періоду гри перевага склала 15 очок. Від такого потужного старту суперник оговтатись не зміг і максимум, що зуміли студенти Рівненського професійного ліцею це скоротити відставання до 10 очок.

Варто зазначити, що БК РДГУ «СОМ-ЦЕНТР» йде у розіграші зі стовідсотковим показником перемог – 3/3 і знаходиться у лідерах відкритого Кубку м. Рівне.   

РДГУ «СОМ-ЦЕНТР» - РПЛ 104:94 (22-15, 26-24, 24-24, 32-31) Кашуба 60, Борійчук 25, Терещук 4, Глущевський 9, Лещик 6.

Опубліковано: 09.12.2019, 12:51

З метою недопущення виникнення пожеж, загибелі і травмування людей на них, 09 грудня працівники Рівненського міськрайонного управління ГУ ДСНС України у Рівненській області провели круглий стіл з відповідальними особами з пожежної безпеки та комендантами гуртожитків Рівненського державного гуманітарного університету.

З року в рік в навчальному закладі та гуртожитках вимоги пожежної безпеки капітального та режимного характеру виконуються не в повному об’ємі, що збільшує ризик виникнення пожеж та перешкоджає швидкій евакуації людей в разі їх виникнення. Рятувальники вкотре нагадали про обов’язки осіб, відповідальних за пожежну безпеку в навчальних закладах, основні вимоги пожежної безпеки до утримання будинків, приміщень, евакуаційних шляхів і виходів, електроустаткування, первинних засобів пожежогасіння, систем протипожежного захисту, розповіли алгоритм дій у разі виникнення пожежі та проведенні евакуації людей. 

Також, було наголошено на необхідності проведення Тижнів знань з основ безпеки життєдіяльності та поновлення куточків з безпеки життєдіяльності. На завершення наради працівники ДСНС наголосили на важливості проведення роз’яснювальної профілактичної роботи як серед колег, так і серед студентів.

За матеріалами сайту https://rv.dsns.gov.ua/

ГУ ДСНС України у Рівненській області

 

Back to top