УВАГА!!!

Студентам 1-го курсу  усіх факультетів (стаціонарного та заочного відділення) необхідно отримати читацькі квитки, звернувшись у відділи обслуговування наукової бібліотеки РДГУ:
У читальний зал №1
(навчальний корпус №5, вул. Пластова, 31)

  • історико-соціологічний факультет;
  • педагогічний факультет;
  • психолого-природничий факультет;
  • факультет української філології;
  • факультет іноземної філології;
  • фізико-технологічний факультет;
  • факультет математики та інформатики.

 У читальний зал №3
(навчальний корпус №4, вул. Толстого, 3)

  • художньо-педагогічний факультет;
  • факультет документальних комунікацій та менеджменту.

 ІНСТИТУТ МИСТЕЦТВ
на абонемент нотно-музичної літератури
(навчальний корпус №3, вул. Хвильового, 7)

 

З 1-го вересня 2018 р. студентам ІІ-V курсів  усіх факультетів (стаціонарного та заочного відділення)
обов’язково перереєструватися  в науковій бібліотеці РДГУ.

19 червня успішно завершилося семестрове навчання магістрантки 1 курсу Інституту мистецтв Бойчук Ірини у рамках програми «Ерасмус+» у Жешувському Університеті (м. Жешув, Республіка Польща). По закінченню навчання студентка отримала сертифікат про участь у міжнародній програмі академічних обмінів. Упродовж навчання у ЗВО-партнері Ірина Бойчук мала можливість удосконалити свої навички з володіння польською мовою, навчатися за спеціальністю разом із польськими студентами та іншими учасниками програми «Ерасмус+» з України, брати участь у спільних концертах, конференціях та семінарах. «У Жешувському  Університеті познайомилась з прекрасним викладачем Боженою Стасьовською-Хробак, – ділиться враженнями Ірина Бойчук. – У цій жінці поєднані безмежний талант, енергія, натхнення, щирість і любов до студентів. Кожен для неї є індивідуальністю! Немає добрих чи поганих студентів, відмінників або двієчників – є лише рівність між усіма! Таким повинен бути кожен викладач, який намагається передати усі свої знання іншим, допомогти студенту знайти себе як особистість».

Досвід, здобутий під час участі у міжнародній програмі академічних обмінів, є цінною складовою подальшого професійного становлення та розвитку студентки, яка після повернення з Жешувського Університету вже успішно завершила навчання на 1 курсі магістратури в РДГУ, склавши необхідні заліки та екзамени із перезарахуванням відповідних дисциплін за умовами міжнародної програми:  «Моє навчання у Жешуві закінчилось та залишились спогади, досвід та море вражень. Дякую УСІМ, хто реалізував цю програму у нашому університеті, завдяки якій, ми, студенти, маємо можливість удосконалювати себе, пізнавати щось нове, знайомитись з цікавими людьми та переймати у них частинку знань!».

Зичимо Ірині подальших успіхів, нових звершень та запрошуємо до поглиблення співпраці у рамках міжнародної програми академічних обмінів «Ерасмус+» студентську спільноту та професорсько-викладацький склад РДГУ!

Фото зі сайту glavcom.ua

Тисячі глядачів у басейні шотландського м. Глазго стоячи слухали гімн України – український прапор над ареною чемпіонату Європи (який проходив із 2 по 12 серпня) піднімався тричі на честь перемоги рівнянина Михайла Романчука. Свою першу перемогу талановитий спортсмен здобув у другий день змагань, встановивши рекорд України на дистанції 400 метрів. Далі – срібна медаль на дистанції 1500 метрів. В обох запливах Михайло встановив національні рекорди України. 8 серпня, одразу після свого дня народження, призер виборов друге «золото» на дистанції 800 метрів вільним стилем на першому в історії об’єднаному чемпіонаті Європи з літніх олімпійських видів спорту.

Ми щиро вітаємо Михайла Романчука та пишаємось, що чемпіон Європи – студент-магістрант спеціальності 014 «Середня освіта (Фізична культура)» Рівненського державного гуманітарного університету! Спорт – це воля, характер, сила, а перемогу здобувають найсильніші! Україна завжди пишалась своїм сильним вольовим народом! Тож нових здобутків Тобі, Михайле, перемог, нових рекордів та «золота»!!!!!!!

Інформуємо про можливість проходження процедури реєстрації електронного кабінету вступника та подання заяви онлайн безпосередньо у приймальній комісії Рівненського державного гуманітарного університету, компетентні працівники якої нададуть вам у цьому допомогу.

27 червня 2018 р. у Рівненському державному гуманітарному університеті проведено засідання спеціалізованої вченої ради Д 47.053.01, на якому відбулися публічні захисти дисертацій.

1) на здобуття наукового ступеня доктора педагогічних наук Ненько Ю. П. «Теоретико-методологічні засади професійно орієнтованої комунікативної підготовки майбутніх офіцерів служби цивільного захисту» за спеціальністю 13.00.04 «Теорія і методика професійної освіти». Науковий консультант: д. пед. н., проф. Хомич Л. О. (Інститут педагогічної освіти і освіти дорослих НАПН України). Офіційні опоненти: д. пед. н., проф. Діденко О. В. (Національна академія Державної прикордонної служби України імені Богдана Хмельницького), д. пед. н., проф. Пелех Л. Р. (Рівненський державний гуманітарний університет), д. пед. н., проф. Москаленко О. І. (Льотна академія Національного авіаційного університету).

2) на здобуття наукового ступеня кандидата педагогічних наук Ємчик О. Г. «Розвиток творчого потенціалу магістрів дошкільної освіти у процесі професійної підготовки» за спеціальність00.04 «Теорія і методика професійної освіти». Науковий керівник: д. пед. н., доц. Семенов О. С. (Східноєвропейський національний університет імені Лесі Українки). Офіційні опоненти: д. пед. н., проф. Зданевич Л. В. (Хмельницька гуманітарно-педагогічна академія), к. пед. н., доц. Шапаренко Х. А. (Комунальний заклад «Харківська гуманітарно-педагогічна академія» Харківської обласної ради).

За цей навчальний рік відбулося 15 публічних захистів дисертацій (3 – на здобуття наукового ступеня доктора педагогічних наук та 12 – на здобуття наукового ступеня кандидата педагогічних наук).

Вітаємо членів спеціалізованої вченої ради Д 47.053.01 з успішним закінченням навчального року.

Запрошуємо до співпраці аспірантів і докторантів.

 

Back to top