17.06.2018 р. на літній естраді «Зеленка» міського парку культури і відпочинку ім.. Т.Г. Шевченка відбувся концерт кафедри хореографії художньо педагогічного факультету РДГУ.

         З Днем батька студенти і викладачі вітали рівнян.

         Тато, як вечірня молитва, як жасмин під вікном… він живе в дітях і онуках.

         Батько – ангел-охоронець, глава сім'ї, захисник Батьківщини.

 За ініціативи декана доц. Н.Б. Дзюбишиної було здійснено зустріч керівництва Центру міжнародних відносин та студентів художньо-педагогічного факультету, під час якої відбулося обговорення участі студентів вищевказаного факультету у програмі 3-місячного безкоштовного  семестрового навчання в Університеті Гуманістично-Природничому ім. Яна Длугоша в Ченстохові (Республіка Польща) відповідно до укладеної Генеральної Угоди та уже 3-річного успішного досвіду реалізації програми академічної мобільності. Студенти психолого-природничого факультету, що уже отримали сертифікати про участь у програмі семестрового навчання, охоче поділилися досвідом з майбутніми учасниками програми академічної мобільності. У свою чергу  декан доц. Н.Б. Дзюбишина та завідувач кафедри образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва проф. О.А. Сташук  розповіли студентам художньо-педагогічного факультету про власні враження від офіційного візиту до Університету-партнера у складі делегації РДГУ. Запрошуємо усіх охочих долучитися до програми 3-місячного безкоштовного семестрового навчання в Університеті Гуманістично-Природничому ім. Яна Длугоша  в Ченстохові! Набір триває до 25 червня! 

5 червня 2018р. делегація у складі працівників Центру міжнародних відносин та художньо-педагогічного факультету на чолі з проректором з науково-педагогічної та навчально-методичної роботи проф. Ю.В.Пелехом, керівником Центру міжнародних відносин П.В. Антонюком-Кисілем та деканом вищевказаного факультету доц. Н.Б. Дзюбишиною вирушила з офіційним візитом до Університету Гуманістично-Природничого ім. Яна Длугоша в Ченстохові (Республіка Польща) з метою поглиблення співпраці ЗВО-партнерів.

Уже 6 червня 2018р. працівники Центру міжнародних відносин завітали до ще одного ЗВО-партнера – Жешувського Університету (м. Жешув, Республіка Польща), де було здійснено низку офіційних зустрічей з керівництвом математично-природничого факультету – деканом, проф. О. Лопушанським, керівником відділу міжнародної співпраці Лючіною Кустрою та Анною Заєць. Було обговорено питання розширення переліку спеціальностей для участі нових студентів РДГУ у межах спільного провадження міжнародного проекту «Ерасмус+».

7 червня відбулася офіційна зустріч проректора Ю.В.Пелеха з керівництвом УЯД, під час якої було обговорено можливості глибокої та плідної співпраці художньо-педагогічного факультету РДГУ та Факультету Мистецтв Університету-партнера. Академічній спільноті УЯД була представлена виставка студентських творів декоративно-прикладного мистецтва, презентована деканом доц. Н.Б. Дзюбишиною, завідувачем кафедри образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва проф. О.А. Сташуком  та викладачами художньо-педагогічного факультету (доц. О.П. Власюк, доц. Л. В. Крайлюк, доц. С.В. Виткалов).

Для міжнародної виставки було відібрано 14 найкращих гобеленів різної тематики, які були високо оцінені зарубіжними знавцями художнього текстилю та зацікавили польських партнерів до організації спільної мистецької виставки вже на базі РДГУ у жовтні 2018р.

Після завершення виставки було проведено переговори із деканом Факультету Мистецтв проф. Єжи Півоварським та викладацьким складом факультету щодо міжнародного обміну досвідом та організації спільних публікацій і конференцій між ЗВО-партнерами.  Зокрема, вісім кращих студентів художньо-педагогічного факультету РДГУ вже з нового навчального року матимуть змогу взяти участь у програмі безкоштовного семестрового навчання на базі УЯД у межах проекту академічної мобільності. У вересні-жовтні 2018р. на базі художньо-педагогічного факультету РДГУ буде проведено кілька міжнародних виставок мистецьких досягнень ЗВО-партнера.

У рамках візиту до Університету ім. Яна Длугоша Центром міжнародних відносин було здійснено зустріч із головним координатором міжнародних зв’язків Беатою Вольною. Обидва керівники П.В. Антонюк-Кисіль та Беата Вольна погодили питання  розширення кількості студентів для участі у семестровому навчанні, а також домовились про започаткування безкоштовної для студентів РДГУ програми «Подвійний диплом» чи не за усіма спеціальностями ЗВО-партнера.

Вже наступного дня,  8 червня, відбулося офіційне вручення сертифікатів про завершення семестрового навчання для студентів історико-соціологічного факультету РДГУ, які з лютого навчалися в Університеті ім. Яна Длугоша, здобуваючи новий досвід та ґрунтовні знання у стінах польського державного закладу.

Відзначаємо, що разом із низкою офіційних зустрічей та важливих переговорів усі учасники делегації завдяки зусиллям польських партнерів мали можливість поринути у самобутню культуру міста Ченстохова та відвідати його історичні пам’ятки й визначні місця.

За результатами ділової поїздки нашої делегації співпраця між РДГУ та вищими закладами освіти Республіки Польща (Жешувський Університет, Університет ім. Яна Длугоша та Вища Школа Лінгвістична м. Ченстохова) набуває якісно вищого  рівня, що охоплює ширші горизонти дій та нові можливості для структурних підрозділів РДГУ.

Викладачі кафедри практики німецької та французької мов  Рівненського державного гуманітарного університету доценти Середюк Лариса Анатоліївна, Джава Надія Арсентівна, Терещенко Тетяна  Вікторівна , Пивоварчук Тетяна Олександрівна, старший викладач Гончарук Руслана Анатоліївна на чолі з деканом факультету іноземної філології професором Ніколайчук Галиною  Іванівною 15-16 червня взяли участь в  Освітньому конгресі: Школа майбутнього- шанси та перспективи, який відбувся в Києві за підтримки Goethe-Institut та Міністерства освіти і науки України . Відбулася широка дискусія про перспективи освітнього процесу та виклики, які стоять перед усіма нами. Захід відкривали Міністр освіти і науки Лілія Гриневич, Надзвичайний і повноважний Посол Німеччини в Україні д-р. Ернст Райхель, директор Goethe- Institut в Україні  Беате Кьолер.

Шановні студенти! 
Продовжується співпраця з Університетом Гуманістично-Природничим ім. Яна Длугоша в Ченстохові (Республіка Польща)!
Усі охочі проходити 3-місячне 
БЕЗКОШТОВНЕ СЕМЕСТРОВЕ НАВЧАННЯ, яке починається з 1 жовтня 2018р., повинні до 25 червня 2018р. звернутися до Центру міжнародних відносин та роботи з іноземними студентами (м. Рівне, вул. Ст.Бандери, 12, РДГУ, каб. 38; тел.+380 68 959 88 76; dir.rshu@gmail.com).

Цього тижня розпочали роботу екзаменаційні комісії з атестації здобувачів вищої освіти за освітнім рівнем  «Бакалавр». Для випускників 2018 року – це важливий і відповідальний період, оскільки атестація є підсумковою перевіркою якості знань, визначення ступеня професійної підготовки випускників, їх вміння застосовувати одержані знання у своїй практичній діяльності.

До складання комплексного екзамену та захисту кваліфікаційних робіт допущено осіб, які в повному обсязі виконали навчальні плани підготовки за відповідними спеціальностями.

Тож побажаємо успіху нашим випускникам!

На фото - робота екзаменаційної комісії педагогічного факультету з атестації здобувачів вищої освіти за освітньою програмою «Дошкільна освіта». Комісію очолив перший проректор РДГУ, доктор психологічних наук, професор Павелків Роман Володимирович.

 

Back to top