З 2021 року майбутні вчителі музичного мистецтва разом з нашими випускниками РДГУ беруть участь у творчих справах світової Орф-спільноти – колаборативних Орф-проєктах та творчих Орф-челенджах. Їх мета – популяризація ідей видатного німецького композитора, музиканта-педагога та його ідеї формування творчої особистості. Учасники мають проявити музично-педагогічну творчість, виконавську майстерність, артистизм, оригінальність презентації творчого завдання. За активну участь у даних проєктах студенти спеціальності 014 Середня освіта (Музичне мистецтво) мають чудові подарунки: посібник «Орф-Шульверк» К. Орфа та Г. Кеетман, ксилофон від Studio-49.
У 2024 році творчий колектив у складі студента Дениса Олелі (старосвітська бандура), викладачів Романа Дзвінки (колісна ліра), Романа Нярба (скрипка), Оксани Гумінської (сопілка), вчителів музичного мистецтва Лариси Тивончук (сорпілка), Ірини Патутіної (бубон), музичного керівника Серафими Оліфірук (сопілка) представили власне аранжування англійської та української пісень на Орф-челендж з теми «традиційні інструменти».
А здобувачі вищої освіти спеціальності 014 Середня освіта (Музичне мистецтво) стали частиної колаборативного Орф-проєкту «Все навколо співає»
Підсумок челенджів та проєктів висвітлюється в журналі Orff® – Arts and Education.
Результати 2024 року – в 1 та 2 номерах журналу:
Нагороджені цінним подарунком (музичний інструмент Sopranxylophon SX1000)
МЗС України листом від 13.01.2025 № 640/14-830-3732 повідомило про започаткування стипендіальної програми мерії Сеула «Seoul Tech Scholarship 2025» для здобуття ступеня магістра у сферах науки та техніки в університетах м. Сеул у 2025 – 2026 навчальному році.
Детальна інформація стосовно стипендії, порядку подання заявки на навчання, вимог до кандидатів, університетів, що беруть участь в стипендіальній програмі, та аплікаційні форми додаються.
Заявки подаються до Посольства України в Республіці Корея до 07.03.2025. Необхідні документи надсилаються поштою на адресу дипустанови (21, Itaewon-ro 45-gil, Yongsan-gu, Seoul, Republic of Korea) та дублюються електронною копією пакета документів на адреси: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. та Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. (з приміткою «Seoul Tech Scholarship 2025 application»).
Контакти для уточнення деталей щодо стипендії: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.; щодо подачі заявки: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..
Водночас інформується, що відповідно до пункту 26 Правил перетинання державного кордону громадянами України, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 27.01.1995 № 57, виїзд з України чоловіків віком 18–60 років – здобувачів фахової передвищої та вищої освіти, асистентів-стажистів, аспірантів та докторантів, які навчаються за денною або дуальною формами здобуття освіти, під час дії воєнного стану обмежено.
Додатки:
додаток 1 (Announcement of 2025 Seoul Tech Scholarship);
додаток 2 ( Admission Information for Universities);
У відповідності до процедур і заходів, що передбачає система внутрішнього забезпечення якості освіти, навчально-методичним відділом (ліцензування та акредитації) проведено розширені засідання НМК факультетів: історії, політології та міжнародних відносин (19.09.24р.); документальних комунікацій, менеджменту, технологій та фізики (21.10.24р.); філологічного (29.10.24р.); психолого-природничого (29.10.24р.); музичного мистецтва (14.10.24р.); педагогічного (26.11.24р.); художньо-педагогічного (11.12.24р.); математики та інформатики (15.01.25р.) із залученням гарантів освітніх програм.
Під час засідань обговорено ключові нововведення та зміни в акредитаційних процедурах, відповідно до оновленого Положення про акредитацію освітніх програм, роль гаранта в процесі акредитації ОП, а також рекомендації ЕГ, ГЕР та НАЗЯВО з покращення якості підготовки здобувачів вищої освіти.
Національне агентство провело шостий семінар із серії «Сучасний стан системи забезпечення якості вищої освіти в Україні: виклики та перспективи» на базі Національного університету “Острозька академія”. В якому взяли участь працівники навчально-методичного відділу (ліцензування та акредитації), гаранти, завідувачі кафедр, працівники центру якості освіти та отримали сертифікати.
8 січня у Бібліотеці на Лебединці викладачі кафедри української мови взяли участь у презентації ювілейного 35-го випуску літературно-краєзнавчого журналу "Погорина", який видає Рівненська організація Національної спілки письменників України. Збірник представили упорядники, автори та його засновник - відомий письменник Євген Шморгун. Філологи також мали приємну нагоду поспілкуватися з очільницею місцевого письменницького осередку Іриною Свахою, щоб окреслити проєкти в рамках Угоди про співпрацю.