«Методична скринька»

Саме так називається цикл культурно-просвітницьких заходів, які проводяться науковою бібліотекою РДГУ з метою допомоги студентам, майбутнім педагогам, у вивченні новітніх методик, інноваційних форм в освітньому процесі нової української школи.

14 березня 2019 року

в науковій бібліотеці

була проведена бібліопанорама

«Навчальні та методичні аспекти
викладання української мови та літератури в закладах загальної середньої освіти»

Працівники наукової бібліотеки ознайомили присутніх на заході студентів та викладачів факультету української філології зі статтями фахових періодичних видань, що стосуються проблем компетентнісного навчання української мови.

З новими підходами у викладанні української мови ознайомив студентів доцент кафедри методики викладання і культури української мови Антончук  О. М.

Активну участь у заході взяли
і самі студенти – підготувавши повідомлення
про видатних мовознавців.

Графічні таблиці, відеоматеріали підсилили сприйняття інформації. Студенти та викладачі мали можливість ознайомитися з виставкою літератури щодо методики викладання української мови та літератури в закладах загальної середньої освіти.