25 березня студентів факультету української філології радо вітав колектив редакції обласної газети "Вісті Рівненщини". Третьокурсники мали змогу побачити роботу журналістів зсередини. Спочатку розповів про редакційну структуру та схарактеризував обов’язки працівників головний редактор п. Василь Бурченя. Його заступник п. Світлана Тубіна і літературний редактор п. Мирослава Кирильчук відкрили секрети створення газети – від народження ідеї до надрукованого тиражу, а також детально ознайомили зі специфікою роботи журналіста, літературного редактора, дизайнера. Студенти дізналися, звідки черпають теми для публікацій, як відбувається процес редагування текстів, як розміщують статті на сторінках майбутнього видання та ще багато різноманітних нюансів про роботу газетярів. Ця зустріч була дуже актуальною для нас, філологів, адже ми розглядаємо журналістику як одну зі сфер для своєї професійної реалізації.

Спілкування з колективом тижневика відбулося в рамках профорієнтаційного проекту факультету "Із філології в журналістику: професійні можливості".