Студенти кафедри практики німецької та французької мов факультету іноземної філології РДГУ (Тимощук Марина, Посільський Дмитро, Гапонюк Оксана, Гапонюк Олеся, Шевчик Андрій та Тижук Тетяна) та викладач кафедри ПНФМ Шевчук О.В.  на запрошення лектора DAAD André Böhm стали учасниками практичних семінарів, що проводилися у рамках «Tage der deutschen Kultur in Luzk 2019» у Східноєвропейському національному університеті ім. Лесі Українки з 27.03 по 29.03.2019 р у місті Луцьк. Ця подія приурочена десятиріччю успішної співпраці кафедри та факультету іноземної філології Східноєвропейського національного університету ім. Лесі Українки з ДААД. З цієї нагоди до Луцька прибули не лише студенти та колеги з різних вузів України, але й попередні лектори ДААД, Карстен Грунвальдт та Денні Клаппер, та лектори і мовні асистенти ДААД, які працюють в інших вузах, учасниками також були викладачі, вчителі та студенти Києва, Сум, Луцька, Львова, Тернополя. Театральні ворк-шопи, семінари та круглі столи для гостей провели досвідчені лектори програми DAAD Carsten Grunwaldt  ( м. Суми) ,  Davina Lang ( м. Львів).  Закінченням дня ставdeutsch-ukrainischer Stammtisch, на якому  студенти РДГУ змогли ближче познайомитися із студентами інших вузів та кваліфікованими лекторами, поставити цікаві запитання та й просто гарно провести час.