Завідуюча кафедри практики німецької та французької мов, доцент Середюк Л.А. взяла участь у 46-й Міжнародній конференції «Deutsch als Fremd– und Zweitsprache», яка проходила з 28.03. по 30.03.2019р. в м. Хемніц, Німеччина та була організована спілкою германістів FaDaF (Fachverband für Deutsch als Fremd– und Zweitsprache) та проферсько-викладацьким складом філософського факультету Технічного університету м. Хемніц Німеччина.

В межах конференції відбувся обмін думками щодо сучасного стану викладання німецької мови як іноземної в усьому світі та був організований семінар з підвищення кваліфікації для доцентів-германістів з усього світу «Техніки наукового дослідження і презентації». Дана поїздка стала можливою за сприяння стипендіального фонду DAAD (Deutscher Akademischer Austauschdienst).