4 квітня 2019 року відбувся Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт зі спеціальності "Технологічна освіта" в Глухівському національному педагогічному університеті імені Олександра Довженка.

За результатами конкурсу Кречик Юлія Петрівна (студентка 4 курсу фізико-технологічного факультету Рівненського державного гуманітарного університету) нагороджена Дипломом 3 ступеня (3 місце) за наукове дослідження "Формування графічної компетентності з використанням тактичної технології в процесі конструювання швейних виробів у 8 класі".

Керівнику наукової студентської роботи, к.п.н., доц. кафедри теорії та методики професійної освіти, Літковець Олені Дмитрівні конкурсною комісією висловлена подяка за якісне керівництво студентською науковою роботою та формування наукового потенціалу сучасної молоді в ІІ турі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт.