На спортивному майданчику РДГУ 8 квітня відбувся спортивно-масовий захід «Рух заради здоров’я» з нагоди Всесвітнього дня здоров’я метою якого було: піднесення престижу занять фізичною культурою та організованою руховою активністю, стимулювання студентської молоді дбати про своє здоров’я, пропаганди здорового способу життя, а також формування потреби у студентів до регулярних занять фізичною культурою та масовим спортом.

Захід проходив у вигляді ритмічної зарядки під керівництвом старшого викладача Панчук Ілони Вікторівни і охопив близько ста учасників, якими стали студенти нашого вузу.

Організацію та керівництво проведення спортивно-масового заходу здійснював професорсько-викладацького склад кафедри теорії і методики фізичного виховання.

про проведення фестивалю ранкової зарядки «Рух заради здоров’я»
з нагоди Всесвітнього дня здоров’я в м. Рівне
в Рівненському державному гуманітарному університеті  «8» квітня 2019р.

Кількість учасників усього

кількість учасників, що взяли участь у фестивалі

Кількість залучених волонтерів

Інформаційне забезпечення