15 квітня в РДГУ відбулася презентація програми Фулбрайта FLTA в РДГУ. Студенти факультетів іноземної та української філології взяли участь у лекції Ольги Корінець, уже випускниці Фулбрайту, яка презентувала програму Fulbright Foreign Language Teaching Assistant (FLTA) Program -  викладання української мови (асистенція американським викладачам) в університетах/коледжах США тривалістю дев'ять місяців. За умовами програми учасниками можуть стати викладачі-початківці та молоді фахівці віком до 30 років, які спеціалізуються з лінгвістики, української літератури, перекладацьких студій, комунікацій, журналістики, американських студій, викладання англійської мови. Кандидати повинні мати диплом магістра (щонайменше  бакалавра) на час призначення стипендії (липень 2020 року). Термін подачі заявок: до 1 червня 2019р.

За більш детальною інформацією звертайтесь до Центру міжнародних відносин та роботи з іноземними студентами РДГУ