18 квітня 2019 року на базі кафедри економічної кібернетики факультету ДКМ РДГУ проведено Міжвузівську студентську науково-практичну конференцію «Актуальні проблеми обліку, оподаткування, моделювання та автоматизації фінансово-господарських процесів». У конференції взяли участь викладачі та студенти спеціальності «Економічна кібернетика», ДВНЗ «Рівненський коледж економіки та бізнесу», Рівненського економіко-технологічного коледжу НУВГП.

З вітальним словом до присутніх звернулись декан факультету ДКМ д.е.н., проф. Юхименко-Назарук І.А., завідувач кафедри економічної кібернетики РДГУ к.т.н., доц. Барановський С. В., завідувач кафедри економічної кібернетики ХНУ ім. В.Н. Каразіна д.е.н., проф. Даніч В.М.  Цікаві і змістовні доповіді представили студенти всіх навчальних закладів. Стосувались вони сучасних проблем функціонування та розвитку національної економіки вцілому і конкретних підприємств, математичного моделювання та інформаційних систем і технологій. Особливо хочемо відмітити доповіді студентів Рівненського економіко-технологічного коледжу Тищук Ангеліни і Волошин Наталії, Максимчук Ірини та Корінь Аліни, Вахер Дмитра і Довбети Соломії та Чабана Дмитра з Рівненського економіко-технологічного коледжу НУВГП.!!!

Дякуємо всім за участь і запрошуємо до подальшої співпраці!

Оргкомітет конференції