На виконання листа Міністерства освіти і науки України про відзначення у 2019 році Дня охорони праці в України під гаслом «Безпечне та здорове майбутнє праці» в Рівненському державному гуманітарному університеті проводяться заходи, а саме:

• розроблено листівки про проведення дня охорони праці;
  • оновлені куточки з питань охорони праці;
  • з працівниками університету проведено бесіди з метою ознайомлення працівників з шкідливими та небезпечними факторами та їх впливом на безпеку праці;
  • зі студентами університету проведено відкриті уроки на тему: «28 квітня Всесвітній день охорони праці».

Адміністрація Рівненського державного гуманітарного університету дбає про створення безпечних умов праці в структурних підрозділах.

Для цього в університеті проводиться:

1. Атестація робочих місць на виявлення небезпечних та шкідливих факторів на робочих місцях, встановлені доплати до заробітної плати, додаткова відпустка.
  2. Певні категорії працівників університету забезпечуються спецодягом, спецвзуттям та індивідуальними засобами захисту.
  3. Керівництво університету забезпечує проходження медичних оглядів певних категорій працівників.
  4. Спеціалістами з охорони праці університету разом з профкомом, керівниками структурних підрозділів проводиться аналіз причин та обставин виробничого травматизму, травм в побуті.

Служба охорони праці університету