29 травня 2019р. під час візиту  заступника декана факультету хореографії Академії Гуманітарно-Економічної в Лодзі д-ра Александра Азаркевича до РДГУ (художньо-педагогічний факультет) відбулася зустріч з проректором  д-ром Ю.В. Пелехом. У зустрічі також взяли участь декан художньо-педагогічного факультету проф. Н.Б. Дзюбишина, заступник декана доц. Власюк О.П. і керівник Центру міжнародних відносин та роботи з іноземними студентами доц. П.В. Антонюк-Кисіль. Учасники зустрічі обговорили проект угоди про партнерство та співробітництво між ЗВО, яку домовились підписати у жовтні цього року. Також було попередньо домовлено про проходження стажування студентів та викладачів РДГУ на базі польського ЗВО. Д-р Александр Азаркевич запевнив українських колег у якнайшвидшій реалізації попередніх домовленостей.