20 червня біля стін корпусу РДГУ (вул. Пластова, 31) відбулося урочисте відкриття меморіальної дошки на вшанування відомого мовознавця – доктора філологічних наук, професора, академіка Академії наук вищої школи України, заслуженого працівника освіти України Каленика Федоровича Шульжука (1940–2010), який у період із 1958 по 1963 р. навчався на філологічному факультеті Ровенського педагогічного інституту, а згодом у рідному виші упродовж 40 років завідував кафедрою української мови. У навчальних аудиторіях саме цього корпусу майбутній професор здобував вищу освіту, поріг саме цього корпусу в 1971 році переступив уже як очільник кафедри, у стінах цього корпусу сягнув вершини наукового олімпу і став академіком.

Вшанувати пам’ять відомого вченого прийшли керівники університету, представники освітніх закладів, Ганна Борисівна – дружина професора Шульжука, його родичі, друзі, колеги-науковці, колишні студенти, аспіранти, вчителі-україністи, а також зовсім юні філологи – теперішні студенти факультету української філології, яким не випало слухати лекції Каленика Федоровича, але які знають про нього хоча б тому, що вивчають синтаксис української мови за його підручником, і тому, що кафедра української мови, яку професор свого часу очолював, носить його ім’я.