Студентів Рівненського державного гуманітарного університету запрошують до участі у Scholarship – грантовій програмі, яку проводить сайт про фінанси Finance.ua.
Переможець конкурсу отримає грант на навчання від Finance.ua у розмірі 18 000 грн та за бажанням зможе безкоштовно відвідати конференцію FinRetail 2019.
Роботи учасників конкурсу оцінюватимуть:
  • головні редактори сайтів про фінанси Finance.ua та Minfin com ua;
  • представник банку “ПриватБанк”;
  • представник української мікрофінансової організації “Швидко Займ”.
  • представник Всеукраїнської Асоціації Фінансових Компаній.
Розглядатимуться роботи студентів усіх українських ВНЗ з 1 по 5 курс, денного і заочного відділення.
Старт конкурсу – 2 вересня.
Кінець прийому робіт – 1 листопада.
Оголошення фіналістів – 15 листопада.
Чому Finance.ua проводить Scholarship?
Finance.ua – це сайт про фінанси та банки, чиє завдання – сприяти підвищенню фінансової грамотності серед жителів України. Сподіваємося, що Scholarship допоможе зацікавити фінансовою тематикою перспективних журналістів, аналітиків та студентів інших напрямів.
Більше про правила участі, основні вимоги та виграш – читайте за посиланням https://finance.ua/ua/scholarship.